Заходь тихо, йди геть швидще

«Лікарня, доброзичлива до дитини» – придуманий кимось і запущений у дитячі медичні заклади крилатий вислів викликає щире здивування. А хіба має місце недоброзичливість у дитячих лікувальних закладах? Подібних гасел у місті можна зустріти чимало. Як, наприклад, «Новомосковськ – територія добра та милосердя». Зміст хороший, але нічим не підтверджений і не наповнений. Впевнилася у цьому особисто, відвідуючи жіночу консультацію нашого міста.

Я маю народити вже другу дитину, і як дисциплінована вагітна у призначений час ходжу до лікаря-гінеколога. Нещодавно, коли температура повітря становила понад 30 градусів, у черговий раз чекала своєї черги під кабінетом. Та черга не посувалась, а, навпаки, збільшувалась, бо, як виявилось пізніше, лікарі були на…прибиранні території, адже це був четвер, який іменується у місті «чистим».

Ну що тут можна сказати: у день прийому вагітних ці самі вагітні по дві-три години у черзі томилися, а лікарі, замість прийому, з віниками в руках сміття підмітали. Що називається, все для людей. То на якій території ми живемо – добра та милосердя, чи зневаги і маразму? Не можу інакше думати, бо куди не піди – скрізь грубощі і хамство, ненависть до людей, абсолютне ігнорування їх потреб і інтересів.

Хочеться звернутися до головного лікаря Новомосковська і висловити обурення ще й тим, що відвідувачі поліклініки не мають права користуватися туалетами, що розташовані на всіх поверхах, на яких завжди висять амбарні замки. Ну хіба не знущання над нами, вагітними, коли нас відсилають у підвал, де завжди черга та тютюновий дим коромислом? Це ж небезпечно для жінок у такому стані, та й не лише для вагітних. Стоять у чергах і пенсіонери, які також обурюються ситуацією.

То для кого гасла про добро, милосердя та доброзичливість? Може краще було б розвісити папірці попереджувального змісту: «Заходь тихо. Проси мало. Давай багато. Йди геть швидше».

P. S. Отримавши вищеназваного листа, ми звернулись за коментарями до головного лікаря Новомосковської міської лікарні Юрія Всеволодовича Письменного. Він запевнив нас в тому, що туалети працюють на всіх поверхах і завжди відкриті для відвідувачів лікарні. І могли бути закриті лише в разі несправності, яку завжди намагаються вчасно ліквідувати. Юрій Всеволодович також пообіцяв особисто перевірити і проконтролювати це питання. Що ж до чистих четвергів, то, справді, такі існують. Але виникли вони внаслідок гострої потреби – необхідно ж комусь територію прибирати і підтримувати порядок. За крайньої ж необхідності лікарі завжди готові прийняти пацієнта.

Источник: О. Максимова

Можливо, Вам буде цікаво

By