Разом ми зробимо місто кращим!

В урочистій, святковій атмосфері презентували минулого четверга перші п’ятірки кандидатів від Партії регіонів по багатомандатному округу до Дніпропетровської обласної ради, до Новомосковської міської ради, кандидата на посаду міського голови.

Кандидатами у депутати до обласної ради балотується голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, голова обласної організації Партії регіонів Олександр Вілкул, голова обласної ради Євген Удод, пенсіонер Зінаїда Пікалова, голова обласної ради ветеранів Станіслав Шевченко, міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба.

До Новомосковської міської ради висуваються кандидатами у депутати Юрій Антипов, голова ради директорів об’єднання «Укртрубопром», Костянтин Пузирь, голова Новомосковської міської організації Партії регіонів, Любов Піхотіна, директор Новомосковського кооперативного коледжу економіки і права, Михайло Березюк, голова профкому ЗАТ «Новомосковський трубний завод», Ігор Олійник, директор підприємства.

Кандидатом на посаду міського голови від Партії регіонів висунуто Дмитра Глущенка.

Звертаючись до присутніх, Дмитро Олександрович подякував губернатору О. Вілкулу за надану довіру і підтримку балотуватися від провладної партії і зазначив, що у владу йде нова команда – дієздатна, сильна, спроможна керувати містом. За його словами, необхідно все розставити на свої місця з тим, щоб влада йшла, нарешті, до людей, а не навпаки. – Досить паразитувати, треба братися за роботу, – сказав, звертаючись до присутніх Дмитро Олександрович. – Разом ми зробимо наше місто кращим, – пообіцяв кандидат на посаду міського голови.

– Місцева влада – це руки і ноги Президента, – з такими словами звернулась до однопартійців Вікторія Шилова, яка висувається кандидатом до обласної ради. Влада вже почала виконувати свої обіцянки, і незабаром результати її роботи зможе відчути кожен українець, – запевнила заступник обласної ради.

Балотується до обласної ради добре знана і шанована у місті людина – Олександр Барсук – доцент, викладач Дніпропетровської медичної академії.

Вже три покоління новомосковців виросло на очах відомого хірурга, і до сьогодні він один раз на місяць веде прийом у дитячій поліклініці. Олександр Михайлович впевнений, що наше місто може стати не гіршим за будь-який відомий курорт. А зробити таким його в змозі нова команда управлінців, які і представляють сьогодні кістяк кандидатів у депутати всіх рівнів від Партії регіонів.

Більше години радували присутніх художніми номерами учасники художньої самодіяльності міста. Танцювали, співали цього вечора зразковий колектив народного танцю «Візерунок» під керівництвом І. Сайганової, зразковий народний танцювальний колектив «Пролісок» (кер. Н. Чередніченко), зразковий колектив сучасного танцю «Бомонд» (кер. І. Матвієнко), Лариса Теплих, Наталія Піскова та багато інших аматорів сцени.

Велика вдячність артистам за їх талант. Вони зробили цей вечір по-справжньому урочистим і святковим.

Можливо, Вам буде цікаво

By