Донеччина та Луганщина стануть головним іспитом для нового президента

Про це заявив губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський під час марафону «Дніпропетровщина. Вибори Президента України 2014», який відбувся в регіоні.

Очільник області зазначив, що на нового Президента України чекає перший непростий іспит: «У нього будуть Луганськ і Донецьк, і його подальше президентство залежатиме від того, як він з цим впорається».

Також губернатор зазначив, що у нього не виникало сумнівів щодо успішного проведення виборів у Дніпропетровській області.

«Підготовка йшла повним ходом. Усі ділянки були готові, комісії сформовані. Різні чутки ходили, але ми підготувалися до всіх варіантів. Тому побоювань у мене не було. У день виборів о 8 ранку всі дільниці були відкриті, й процес голосування розпочався», – сказав Ігор Коломойський.

Усім виборцям губернатор побажав швидкого закінчення негараздів, які наразі є в країні.

«Бажаю, щоб ми жили в єдиній та мирній Україні, щоб нарешті ті негаразди, які нас спіткали, швидше закінчилися. І щоб більше не лилася кров», – зазначив він.

Також Ігор Коломойський зазначив, що його рішення про подальше перебування на посаді губернатора не залежатиме від результатів виборів.

«Воно залежить від стабілізації ситуації, – сказав Ігор Коломойський. – Наш регіон, на жаль, є прикордонним до неспокійних областей – Луганської та Донецької. Ми сподіваємося, що у них все заспокоїться, налагодиться, вони повернуться в лоно нашої улюбленої незалежної України і підтвердять, що вони є її частиною – частиною єдиної і неподільної держави».

Прес-служба ОДА

Можливо, Вам буде цікаво

By