Все можна змінити на краще

Наприкінці минулого тижня до Дніпропетровщини прибув з робочою поїздкою Віктор Янукович.

Лідер Партії регіонів завітав і на Новомосковщину – сьомого жовтня він відвідав Новомосковський трубний завод, де під час зустрічі з трудовим колективом зазначив: „Набридли ця політизація, нескінченна боротьба за владу. Хочеться стабільної і спокійної роботи – напруженої, професійної”.

Пізніше лідер Партії регіонів зустрівся з активом м. Новомосковська у Палаці культури металургів. Побачити відому політичну персону „наживо” прийшло багато новомосковців незважаючи на те, що вхід був лише за запрошеннями. Втім, приділити багато часу містянам, які зустрічали його на площі перед палацом, Віктор Федорович не зміг. Адже на нього уже чекав переповнений людьми зал. Втім, мешканці міста мали змогу почути не лише Віктора Януковича. Разом з ним до Новомосковська прибули народні депутати України з Партії регіонів. Всі вони приділили новомосковцям увагу, розповіли про своє бачення того, що відбувається у країні. Але, безсумнівно, найбільш довгоочікуваним був виступ Віктора Федоровича.

Тому після нетривалого вітання і щирих запевнень у взаємній повазі і розумінні проблем народу, лідер партії разом із найближчими однопартійцями нарешті піднявся на сцену залу Палацу металургів. Слід зазначити, що свого улюбленця народ вітав стоячи гучними і тривалими оплесками, а уся промова колишнього прем'єр-міністра супроводжувалась схвальними вигуками і аплодисментами. Лідеру Партії регіонів дали зрозуміти – в нього вірять, на нього надіється багато новомосковців.

З самого початку своєї промови лідер Партії регіонів зазначив, що приїхав на Дніпропетровщину як до рідних і давно знайомих йому людей, з якими в житті довелось вирішувати багато питань. Пригадав Віктор Янукович і старі добрі часи, коли довелось працювати у східному регіоні країни, коли роботу народногосподарського комплексу ретельно вибудовували і доклали багато зусиль для того, щоб він нормально функціонував на благо держави і її мешканців.

Віктор Янукович зосередив свою увагу і на темі соціальних стандартів.

– Підвищення пенсій і зарплат просто необхідне – наголосив він, зазначивши, що сьогодні людям похилого віку просто неможливо прожити на ті гроші, що їх дає держава, а інших прибутків вони просто не мають. – І, крім держави, їх нікому захистити. Теж саме стосується і дітей-сиріт, для яких держава – і мати, і батько. Питання ж про підвищення соціальних стандартів чотири місяці „висіло” у парламенті, а Прем'єр-міністр при цьому зазначила, що ні вона, ні Президент виконувати його не будуть! – Якщо вона так сказала, то повинна звільнити місце для тих, хто це зробить, – упевнений В. Янукович.

– П'ять років ми з вами спостерігали виставу, влаштовану сьогоднішньою владою. На п'ятому році вони допрацювались до того, що оголосили, що вони одне до одного в опозиції – Прем'єр-міністр і Президент. При цьому залишаючись партнерами у коаліції… Тобто вони хочуть бути у владі.

Це все набридло не лише всій країні, а і всьому світу – про це говорять найвпливовіші політичні діячі. Про це пише відкритим текстом закордонна преса… Звідусіль про нас – лише негатив. Хто буде в таку країну вкладати гроші? Тому сьогодні висновок один – вони п'ять років протримались у владі, утримуючи її одним способом – брехнею. Все, що обіцяли, – нічого не виконали. Зробили не десять кроків вперед, а десять назад, з українського прориву вийшов нарив. Де ще є така держава, де Верховна Рада приймає рішення, а уряд говорить, що виконувати його не буде? А точніше, знайде причину його не виконувати!

Я передбачував, що буде погано, знав, що вони не зможуть керувати, тому що не здатні, адже звикли своє життя будувати на авантюрі. І ось команда авантюристів об'єдналася… Нічого хорошого вони зробити не могли, але до такого стану довести країну – цього неможливо було навіть уявити!

Віктор Янукович також познайомив присутніх із тією технологією, за допомогою якої, на його думку, сучасна влада намагатиметься не лишитися за бортом.

– Ця технологія – Бюджет-2010, – зазначив він. – На наступний рік вони у цей бюджет закладають ріст прибутку – 45 %. Ми на кінець року матимемо у прибутковій частині мінус 40 млрд. гривень, з них 20 млрд. з органів місцевого самоврядування, тож про які прибутки може йти мова? Скажіть, будь ласка, хто може повірити у їхні казки? Зараз головне питання – як ми будемо доживати цей рік, адже за останні три місяці треба виконати приблизно 40% цьогорічного бюджету! Звісно, це нереально. Тому що вже зараз нема можливості у повному обсязі виплачувати зарплати і пенсії. Ті гроші, що зараз є на рахунку казначейства, призначені для виборів провладних кандидатів.

Повинен бути системний підхід, програма подолання економічної кризи, гроші повинні надходити у реальний сектор економіки. Куди пішли кошти, отримані з Міжнародного валютного фонду, хто їх бачив? Частково на погашення державних боргів, частково – на Нафтогаз України, організацію, яка ніколи в історії країни не була збитковою. Кожен рік мінімальний прибуток до бюджету з НАК Нафтогазу становив 800 млн. грн.

Бюджет-2010 є практично передвиборчим буклетом однієї політичної сили, розрахований на людей, дурніших за них, які повірять у нього і проголосують як треба.

Віктор Янукович на підтвердження своїх слів звернувся до присутніх у залі: „Коли Дніпропетровська область була дотаційною?” Звісно, з часу свого заснування наш регіон славився прибутками, і належа до тих небагатьох областей, які стимулюють економіку цілої держави.

Хоча зустріч із Лідером Партії регіонів була нетривалою, але кожен з присутніх у залі пережив чимало хвилюючих моментів – і гіркоту образи за те, на що перетворили державу сьогоднішні її керівники, і надію на те, що ще можна змінити все на краще. Яким чином? Хай для себе це кожен вирішить сам.

Источник: Р. Малієнко

Можливо, Вам буде цікаво

By