Єдиний Центр – опора народу

При стовідсотковій явці відбулася минулої середи установча конференція молодих членів молодої партії Єдиний Центр.

Вітаючи присутніх з членством, голова райдержадміністрації І. Гуртовий зазначив, що на сьогодні по всій Україні проходять подібні зібрання. У середині липня у Києві пройшов з'їзд, на якому було прийнято рішення про створення Єдиного Центру.

– Всі ми є свідками того, як руйнується демократична коаліція. Занадто багато гетьманів претендують на гетьманську булаву, – розповів про причини необхідності створення нової політичної сили Ігор Іванович. За власними амбіціями політики забувають про людей. Нова ж партія має стати реальною силою, яка зможе об'єднати український народ, реально покращити життя громадян.

У мільйонів українців, які пов'язують своє майбутнє з демократичним вибором, почала зникати довіра до тих, хто називає себе демократами. Завдання нової політичної сили – відновити довіру громадян, поки вона не втрачена остаточно. Мета, прагнення, енергія нової сили спрямовані у завтрашній день. Єдиний Центр – це об'єднання різних людей на зрозумілій і чіткій ідеологічній основі. Пріоритети партії – національні, її діяльність – чесна і відкрита. Усе це створює свіжу пропозицію серед розмаїття програм. До того ж програма партії спрямована не на коротку дистанцію перед виборами і до кінця виборчої кампанії. Вона розрахована на довгий шлях, який має привести країну до процвітання.

Єдиний Центр вперше у вітчизняній політичній практиці запроваджує механізм політичної відповідальності за втілення проголошеного курсу.

Ось таку коротку характеристику почули присутні у залі партійці та запрошені. І як і годиться у таких випадках, було витримано всі необхідні процедури: обрано мандатну та лічильну комісії секретаріату, вирішено інші організаційні питання.

Головна інтрига полягала в обранні голови Новомосковської районної організації партії Єдиний Центр. Президією обласної організації було запропоновано кандидатуру заступника голови Новомосковської райдержадміністрації Л. Грицьків. Після оголошеної перерви всі 136 членів нової партії проголосували «за». Заступником було обрано начальника відділу освіти В. Даніліна. Людмила Анатоліївна подякувала однопартійцям за довіру, пообіцявши дотримуватись Програми та Статуту партії. Вона висловила впевненість, що Новомосковський район і надалі буде залишатись першим і в аграрному секторі, і на освітянській ниві та в інших галузях виробництва.

Разом з тим Людмила Анатоліївна повідомила присутнім приємну новину: Указом Президента №726 від 19.08.2008 року голову Новомосковської райдержадміністрації І. Гуртового нагороджено орденом «За заслуги» Ш ступеня. Щиро вітаємо Ігора Івановича!

Дійсно, Новомосковський район скрізь і в усьому був, є і буде першим, на який хочеться рівнятися іншим.

Источник: Т.Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By