Місто святкове

З нагоди Дня міста і чергової річниці визволення від фашистських загарбників Новомосковськ святкував два дні.

Розпочався ранок суботи з урочистого мітингу, на якому городян привітали зі святом представники влади. Згодом всі бажаючі мали змогу покласти оберемки квітів до пам’ятної стели.

Місто святковеТим часом на площі ім. Леніна на новомосковців чекав ярмарок із різноманітними цікавинками. Тут можна було придбати товари на будь-який смак, які привезли з усіх куточків не лише Дніпропетровської області, а й з усієї України – хутряні вироби, посуд з кераміки, глини, вироби з лози, рушники та вишиванки, іграшки та прикраси. Містяни також могли почастуватися біля численних столів з наїдками, помилуватися або й сфотографуватися у мальовничих куточках, які облаштовували підприємства нашого міста. Як завжди поза конкуренцією була стилізована галявина Управління газового господарства. Відвідувачів зустрічали колоритні українські господарі, персонажі, виготовлені з овочів та інших підручних матеріалів – солом’яний бичок, лісова галявина і водограй.

Розкішні гостини чекали на містян у «козацькому хуторі» Центральної міської лікарні, смачні наїдки – у палатці Центрального ринку, веселі козачата – у КП Новомосковськводоканал.

Місто святковеНе залишились осторонь святкувань Територіальний центр, стоматологічна поліклініка, Пенсійний фонд, Укрпошта, Новомосковський технікум НметАУ, школи і дитячі садочки міста. Словом, справжній ярмарок вирував два дні на площі міста.

Окрім того, протягом усіх вихідних новомосковці мали змогу побувати на різних спортивних заходах, послухати виступи духового оркестру, а ввечері у неділю – святковий концерт.

Підсумував розваги вихідних днів святковий фейєрверк.

Источник: Анна Чиндрова - Новомосковский информационный портал

Можливо, Вам буде цікаво

By