Ми вдячнi визволителям за мир

28 жовтня Україна відзначала 66-у річницю звільнення від фашистських загарбників.

Земля Дніпропетровщини до цього часу зберігає в собі страшні нагадування про криваві бої, що точилися тут у воєнні роки.

Подвиг воїнів фронту і тилу не обмежується фронтовим героїзмом. Ці люди захистили нашу землю, нашу націю від знищення. Вони відродили зруйновані міста і села, заводи і фабрики. За короткий період вивели економіку нашої країни на рівень, вищий за довоєнний. Без всякого перебільшення, вони подарували нам мирний світ, у якому ми живемо сьогодні.

Немає одиниці виміру, якою можна було б визначити обсяги нашого боргу за цей подвиг. Немає терміну народної вдячності героям війни. Ці поняття набагато вищі, ніж просто відчуття пам’яті, честі, порядності.

З кожним роком поряд з нами стає все менше безпосередніх свідків тих страшних часів. Вони йдуть в небуття до своїх однополчан, друзів, батьків. Але разом з ними не повинні зникати наші пам’ять і шана. Адже всі ми знаємо, що народ, котрий не пам’ятає свого минулого, приречений пережити його знову. Цього не можемо допустити ми, нащадки героїв.

Ми вдячнi визволителям за мирЦей рік у місті Новомосковську проголошено роком ветеранів Великої Вітчизняної війни. І влада має зробити все для того, щоб кожен ветеран відчув реальну турботу про себе.

Наше спільне завдання – зберегти священну пам’ять про ті героїчні дні, виховати молоде покоління в дусі патріотизму й поваги до безсмертного подвигу українського народу.

Сонячним жовтневим днем і новомосковці вшанували пам’ять своїх земляків, які склали голови у великій битві за мирне сьогодення.

Представники політичних партій та городяни прийшли віддати данину пам’яті своїм батькам і дідам, а учні новомосковських шкіл зшили з маленьких клаптиків хустини пам’яті, на котрих увічнили імена героїв. Всі вони посядуть почесне місце в історичному музеї ім. П. Калнишевського.

Корзини та букети квітів, як данина пам’яті про подвиги новомосковців, лягли до меморіалу Слави у цей день.

Пам’ять про воїнів-визволителів жива й понині у серцях нащадків. Тільки так можна побудувати сильну країну, об’єднати державу, повернути суспільству високі моральні ідеали й впевненість у завтрашньому дні.

Можливо, Вам буде цікаво

By