З добрих справ починають роботу депутати

Напередодні дня місцевого самоврядування депутатський корпус міської ради дружно взявся облагороджувати візитівку нашого міста – майданчик навколо пам’ятника Літак.

Суботня погода посприяла добрій справі – потеплішало, дрібний дощик зволожив землю. Комунальники підготували для народних обранців клумби – скопали, завезли дерева для висадки та інвентар для роботи.

До депутатів звернувся міський голова С. Мороз, який нагадав присутнім про те, як у свій час, об’єднавшись, новомосковці змогли відстояти пам’ятний знак, а отже і довели, що можуть згуртуватися задля хорошої справи.

З добрих справ починають роботу депутати– Нехай цей день єднання допоможе усвідомити, що Новомосковськ – наш спільний дім, – наголосив мер.

Щиро привітав колег зі святом і запросив усіх присутніх новомосковців приєднатися до висаджування дерев секретар міської ради Б. Мазур.

Депутати, взявшись до справи, впоралися досить швидко – уже за годину площу прикрашали рівненькі рядки вічнозелених туй та ялинок. І центр міста одразу змінився – став ошатним і затишним.

З добрих справ починають свою роботу депутати на чолі з новим міським головою. Є сподівання, що за п’ять років каденції місто зазнає лише позитивних змін.

Можливо, Вам буде цікаво

By