Новомосковськ має таланти

В нашому місті багато талановитих дітей, і добре, що тепер достатньо різноманітних гуртків, студій і секцій на всі смаки: танці, вокал, малювання, спорт тощо. Залишається лише обрати напрямок, у якому дитина буде гармонійно розвиватися.

Вже багато років поряд з танцювальними та співочими колективами в Палаці Металургів існує циркова студія «Але-Ап». Тут діти навчаються різноманітним цирковим жанрам.

В новорічній виставі цього року на сцені разом зі старшими учасниками успішно дебютували найменшенькі акробати. І хоча вони навчаються не так давно, але цим малятам вже є що показати глядачам. Їх виступ, безперечно, привернув до себе особливу увагу. Підтвердженням тому щоразу були бурхливі оплески глядачів. А все це завдяки тому, що навчає їх справжній майстер своєї справи, колишній артист цирку і талановитий педагог Петро Андрійович Пантєлєєв.

Його найстарші вихованці – гурт «D.S. DYNAMICS», до складу якого входять: Віталій Бороденко, Дмитро Полянський, Влад Кошевий, Сергій Карноза, Влад Яленко, Євген Мартинов та Влад Немченко. Минулої суботи вони заявили про себе на всю країну – після вдалого виступу у відбірковому турі національного шоу «Україна має талант» у Дніпропетровську, хлопці потрапили на наступний етап відбору, який відбувся 12 лютого в театрі опери та балету м. Києва.

Була надія, палке бажання перемогти – і все здійснилося! Після виступу в Києві глядачі аплодували хлопцям стоячи, а судді одноголосно сказали їм своє «ТАК»!

Виступ гурту «D.S. DYNAMICS» увійшов до найкращих номерів України 2011 року.

Ми вітаємо юнаків з їх досягненнями і бажаємо перемоги в конкурсі! Так тримати!

Источник: Інна П’ятак

Можливо, Вам буде цікаво

By