Великий тріумф і глибокий сум…

У День Перемоги біля пам’ятників воїнам, які загинули під час Великої Вітчизняної війни, відбулися велелюдні мітинги.

Один з таких було проведено біля пам’ятника на масиві Кулебівка.

Привітати кулебівчан зі святом прибули гості: секретар міської ради Борис Мазур, депутат від Партії регіонів Олександр Барсук, від Комуністичної партії — Андрій Єфіменко.

Неможливо висловити словами вдячність кожному, хто наближав переможний травень 1945-го року.

— Для всіх поколінь День Перемоги — святий день, — сказав, звертаючись до присутніх Борис Мазур. За словами Бориса Васильовича, захисники Вітчизни — особливі люди, які показали всьому світові приклад мужності, неперевершеного героїзму, і ми маємо пишатися нашими славними визволителями. Вони вибороли сьогоднішнім поколінням можливість жити, працювати, творити, робити хороші справи. — Честь і хвала їм за подвиг, який вони здійснили!

До слів привітання приєднався і Олександр Михайлович Барсук, який назвав День Перемоги і великим тріумфом, і водночас трагічним днем в історії. Адже мільйони життів було втрачено як у роки війни, так і у післявоєнний час. — Прикро, що сьогодні держава не в повній мірі віддячує своїх героїв. На сьогодні це головне завдання, бо з кожним роком учасники тих подій відходять у небуття, їх все менше приходить до пам’ятних місць. Дуже хочеться, щоб ветерани хоч трішки пожили так, як їм мріялося, коли боролися з ворогом. Щоб вони за свого життя відчули гордість і за Новомосковськ, і за нашу Україну, і щоб з радістю могли сказати: — Ми українці, ми переможці!

Багато теплих слів було сказано у цей день на адресу визволителів, виконано зворушливих пісень та віршів. І як данина пам’яті, до підніжжя пам’ятника лягли букети весняних розмаїтих квітів.

Можливо, Вам буде цікаво

By