Щоб задекларовані права стали реальністю

28 червня 1996 року було прийнято Основний Закон України – Конституцію. На жаль, ще не всі громадяни України вважають День Конституції важливим святом. Таке ставлення спричинено тим, що основний закон, працює не на повну силу, більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями.

Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою.

Напередодні Дня Конституції України у міській раді відбулися урочистості.

Привітали громаду міста із святом міський голова Сергій Мороз, секретар міської ради Борис Мазур, депутат ВР Микола Солошенко.

Подякою Міністерства соціальної політики України С. Мороз нагородив Сніжану Чорнобровкіну (на фото) за вагомий особистий внесок у вирішення питань соцзахисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, багаторічну сумлінну працю та у зв’язку з 25-ми роковинами аварії на ЧАЕС.

Із задоволенням послухали присутні концерт місцевих митців сцени Вікторії Юрченко, Максима Олійника, Катерини Авдєєвої, дитячого зразкового вокального колективу «Фантазія» під керівництвом Л. Ткаченко.

По закінченню урочистостей керівництво міста та громадськість поклали квіти до погруддя Великого Кобзаря.

Можливо, Вам буде цікаво

By