«Київстар» підключив до «Домашнього Інтернету» міста Новомосковськ та Смоліне

Напередодні новорічних свят до «Домашнього Інтернету» приєдналися ще два українських міста – Смоліне та Новомосковськ. Таким чином, карта покриття широкосмугового інтернету «Київстар» на кінець 2011 року склала 135 міст. А можливість користуватися стабільним та якісним доступом до Всесвітньої мережі отримали мешканці ще 12 200 домогосподарств.

Протягом 2011 року волоконно-оптична мережа інтернету «Київстар» розширилась до 135 міст. Новоспеченими містами, в яких мешканці зможуть скористатися перевагами «Домашнього Інтернету», стали Смоліне (Кіровоградської області) та Новомосковськ (Дніпропетровської області). Тут за технологією FTTB (Fiber To The Building — оптика до будинку) було підключено ще 116 багатоповерхівок із загальною кількістю домогосподарств – 12 200.

У Смоліному до мережі «Домашнього Інтернету» була підключена 31 багатоповерхівка по вул. Казакова з загальною кількістю домогосподарств – 3 200. Місто Новомосковськ підключено до «Домашнього Інтернету» у кількості 9 000 домогосподарств у 85 багатоповерхівках по вул. Радянська, Шевченка, Микити Головко, Дзержинського, Червоноармійська, Українська, Комсомольська, 195-ї Стрілкової Дивізії, Леніна, Короленка, Велика Ковалівка.

«Київстар» пропонує своїм клієнтам вигідні умови користування послугою «Домашній Інтернет»: швидкість доступу – до 80 Мб/с, безлімітні тарифні плани від 55 грн. на місяць та бонуси на рахунок в розмірі сплаченої щомісячної абонентської плати. Ці бонуси можуть бути використані для сплати послуг мобільного зв’язку «Київстар» або DJUICE. Крім того, з 1 грудня клієнти «Домашнього Інтернету» можуть скористатися послугою «Роутер» — отримати Wi-Fi-пристрій для безпроводового доступу в інтернет. Вартість послуги складає 200,00 грн. з ПДВ, вартість Wi-Fi-роутера – вже включена в цю суму. Клієнтам, що придбали Wi-Fi роутер, «Київстар» надає щомісячну знижку на абонплату за інтернет у розмірі 20,00 грн. протягом 10 місяців.

Смоліне — це селище міського типу Кіровоградської області, з загальною кількістю мешканців – приблизно 9 тис. Воно з’явилось на мапі нашої країни 40 років тому. Місто відоме як місце видобутку урану — тут знаходиться Смолінська уранова шахта.

Новомосковськ — місто Дніпропетровської області з яскравою багатовіковою історією. Перші мешканці з’явились на цих землях у ІІІ ст. до н. е., розвиток місто здобуло у козацькі часи. Наразі у місті мешкає близько 75 тис. осіб.

На сьогодні до мережі широкосмугового інтернету «Київстар» за технологією FTTB (оптика до будинку) підключено 135 міст, 46 тисяч багатоквартирних будинків, де проживає 4,8 млн. сімей.

«Київстар» розвиває мережу широкосмугового доступу до інтернету, щоб забезпечувати українців надсучасним доступом до Всесвітньої павутини навіть у малих містах.

Источник: Київстар

Можливо, Вам буде цікаво

By