Яскрава зiрка в сузiр\’ї України

Минулого тижня вся Дніпропетровщина святкувала ювілейний 80-й день народження, у зв’язку з чим по всій області відбулися святкові урочистості. Не став виключенням і наш Новомосковськ.

У приміщенні міської ради відбулося урочисте зібрання, присвячене ювілейній даті, у якому взяли участь керівництво міста, духовентство, депутати, представники установ та організацій міста, почесні громадяни, котрі розбудовували у різні роки Новомосковськ.

Мер міста Сергій Мороз, секретар міськради Борис Мазур та колишній голова виконавчого комітету Вадим Демченко привітали присутніх з ювілейною річницею створення Дніпропетровщини та побажали своїм землякам нових звершень та перемог на благо міста, області та всієї України.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у становлення та розвиток Дніпропетровщини, а також з нагоди святкування визначної дати Сергій Мороз нагородив Подякою голови Дніпропетровської облдержадміністрації Людмилу Телічко – завідувача амбулаторією №4 комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико – санітарної допомоги»; Віру Ковнір – директора Новомосковської централізованої бібліотечної системи, Володимира Ситника – директора гімназії №3.

Почесну грамоту Дніпропетровської облдержадміністрації з рук міського голови отримав Юрій Антіпов – голова правління «Інтерпайп НМТЗ»; Почесною грамотою Дніпропетровської обласної ради було відзначено Тетяну Дакову – заступника міського голови, начальника фінансового управління.

Пам’ятними знаками «80 років Дніпропетровській області» було нагороджено почесних громадян міста, подяки міського голови отримали новомосковці, котрі відзначились заслугами перед рідним містом. Також всім нагородженим С. Мороз вручив новеньку книгу відомого історика-краєзнавця Анатолія Джусова.

Присутні на святі отримали хвилини задоволення від концертної програми, представленої на святковому дійстві місцевими аматорами сцени за участю хору козацької пісні «Самарська слобода», народного колективу, квартету «Голубка», зразкового колективу, вокального ансамблю «Фантазія» та ін.

Славна Дніпропетровщина своїми досягненнями, за якими – натхненна праця її синів і дочок, великого потенціалу нашої України. Тож рости і розквітати їй і надалі, і з ще більшими успіхами зустрічати наступні ювілеї.

Можливо, Вам буде цікаво

By