Дніпропетровська область: вогнеборці взяли участь в навчаннях по гасінню пожеж в природних екосистемах

Сьогодні, 9-го вересня, у лісовому масиві, поблизу селища міського типу Гвардійське, проведено спільні навчання по гасінню пожеж в природних екосистемах та на військових об’єктах.

Участь в заході взяли підрозділи Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, працівники державного підприємства «Новомосковський військовий лісгосп» та військові формування.

Такі навчання проводяться систематично з метою удосконалення практичних навичок керівного складу в управлінні діями структурних підрозділів державної лісової охорони та пожежно-рятувальними службами ДСНС під час гасіння лісової пожежі або ліквідації наслідків іншої надзвичайної ситуації на території державного лісового фонду.

Підсумки навчань показали, що команди підготовлені добре, оперативно та відповідно до умов виконали та відпрацювали всі поставленні завдання.

Варто зазначити, що протягом останніх років завдяки тісній взаємодії всіх оперативних служб вдається уникати великих втрат, що виникають в результаті лісових загорянь.

Дніпропетровська область: вогнеборці взяли участь в навчаннях по гасінню пожеж в природних екосистемах

Можливо, Вам буде цікаво

By