Вогнеборці долають пожежі в екосистемах регіону

Хоча на вулиці вже зимно, проте через суху та вітряну погоду на території Дніпропетровщини виникають займання сухої рослинності.

Так, 10-го грудня о 14:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Миру села Тургенівка Синельниківського району.

За викликом рушили вогнеборці 48-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши на місце, надзвичайники встановили, що на відкритій території горить очерет на площі 3 га.

Пожежу локалізовано о 15:10 та ліквідовано о 15:25.

До гасіння займання залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

О 14:39 надзвичайники отримали повідомлення про займання сухої рослинності за межами села Орлівщина Новомосковського району.

До місця події направлено вогнеборців місцевої пожежної команди Піщанської сільської ради.

По прибуттю за адресою, встановлено, що на відкритій місцевості горить суха трава та очерет на площі 2 га.

Займання локалізовано о 15:15 та ліквідовано о 17:20.

Після чого вогнеборці одразу вирушили на допомогу співробітникам 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, які долали чергову пожежу в екосистемі.

Повідомлення про займання сухостою надійшло до Служби порятунку «101» о 16:03. За межами села Орлівщина Новомосковського району неподалік вулиці Шевченка горіла трава та очерет. Вогонь поширився на площу 3 га.

Пожежу локалізовано о 17:10 та ліквідовано о 19:10.

До гасіння займання залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.

Шановні громадяни!

Пам’ятайте, горіння сухої рослинності – процес некерований, особливо за вітряної погоди. Досить швидко незначне займання може перерости у масштабну пожежу. Тож, якщо ви раптом помітили вогонь, не зволікайте та терміново телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

Можливо, Вам буде цікаво

By