1 грудня – день Прокуратури. Зі святом!

Сімнадцять років минуло відтоді, як Верховна Рада України проголосила історичну Декларацію про державний суверенітет України, і невдовзі, вже 5 листопада 1991 року, ухвалила Закон України «Про прокуратуру», яким на органи прокуратури покладено здійснення нагляду за додержанням і правильним застосуванням законів.

За всі ці роки кожним працівником органів прокуратури докладено багато зусиль для зміцнення законності і правопорядку в Україні.

Певний вклад в утвердження української державності, подолання суспільного зла – корупції і злочинності – доклали і працівники Новомосковської міжрайонної прокуратури.

Ще і року не минуло з дня її заснування (шляхом об'єднання прокуратур м. Новомосковська та Новомосковського району), а нами вже розглянуто 1072 звернення громадян. За актами прокурорського реагування відшкодовано 6645 тис.грн., в тому числі 371 тис. грн. – до державного бюджету. Внесено 77 протестів на незаконні дії та рішення. За результатами прокурорських перевірок притягнуто до відповідальності 91 посадову особу. Порушено 57 кримінальних справ, 26 з яких розслідувано і направлено до суду. Підтримано державне обвинувачення по 152 кримінальним справам. Заявлено 184 позови в інтересах громадян і держави.

Таких результатів вдалося досягти завдяки наполегливості і принциповості, енергії і знанням, самовідданій та сумлінній праці молодих і досвідчених колег.

Напередодідні свята найтепліші слова подяки адресую всім своїм колегам, що активно і гідно стоять на захисті прав і свобод громадян: заступникам прокурора А. В. Іванову та В. А. Глущенку, старшим помічникам – А. Ю. Драненку, І. О. Хачатуровій, Л, І. Плохій, П. В. Черненку, помічникам прокурора – Г. В. Фроловій, О. П. Амбросову, М. М. Лаврентьєву, К. Г. Мельник, В. Р. Санталовій, Ю. С. Меюс, С. В. Степченку, О. М. Герасименку, Ю. В. Прудській, старшим слідчим М. М. Березюку, А. Є. Серченку та слідчому С. А. Сироткіну, працівникам канцелярії – Н. В. Леванюк, І. В. Бондар, О. В. Морозовій, а також Є. Ф. Сірій, Г. І. Кісильову, А. Б. Загребельному.

Складаю глибоку шану і колишнім працівникам прокуратури (Н. Ф. Здравило, М. Ф. Буряку, Л. К. Гавриленко, О. І. Довбишу). Дякую за вашу самовіддану працю, нетлінну любов до своєї професії, гідний поваги й наслідування професіоналізм.

Успіхів вам і наснаги, шановні колеги! Тепла вашим оселям, підтримки рідних і друзів, злагоди і здоров'я, терпіння у нелегкі прокурорські будні!

Источник: З повагою, Новомосковський міжрайонний прокурор молодший радник юстиції І. В. Снігач

Можливо, Вам буде цікаво

By