Вперед, до нових перемог!

Дуже насиченим видався березень для маленьких вихованців циркової студії «Алле-Ап». Жоден міський захід не обходиться без їх яскравих, веселих номерів. На святковій виставі, присвяченій 8-му Березня, маленькі артисти дебютували з акробатичним номером «Дресировані собачки».

Зал не припиняючи аплодував протягом усього виступу. А вже 28 березня цей яскравий номер підкорив журі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацького мистецтва «EMPIRE of STARS», який протягом 4 днів проходив у Дніпропетровську. Колективи із Севастополя, Донецька, Києва, Ялти, Харкова та багатьох інших міст України змагалися за перемогу на дуже високому рівні. Керівник циркової студії «Алле-Ап» привіз на фестиваль чотири номери, кожен з яких посів призове місце! З номером «Антипод» виступала Маргарита Терещенко, яка стала фіналісткою і посіла почесне ІІІ місце у віковій категорії від 18 років; Ярослава П’ятак теж стала фіналісткою і посіла ІІІ місце у віковій категорії до 9 років за номер «Каучук»; ІІ місце у віковій категорії 10-13 років за еквілібр на котушках посіла Юлія Харибіна, допомагала їй маленька колега Марія Правда. А славнозвісні «Дресировані собачки» здобули І місце серед усіх циркових колективів та були запрошені до участі в гала-концерті, як один з найкращих номерів. Оргкомітет та дирекція фестивалю «EMPIRE of STARS» урочисто нагородила керівника, Петра Пантєлєєва, за вагомий внесок у культурно-естетичне виховання дітей та молоді, а також за зміцнення професійних та культурних зв’язків між творчими колективами України та їх розвиток. Вокальні таланти нашого міста на фестивалі представляла Дарина Шубна, яка посіла почесне ІІ місце у віковій категорії до 9 років.

Та відпочивати після успішного виступу було ніколи — 1 квітня РЦ «Ігроленд» у Дніпропетровську проводив свій фестиваль, на якому вихованці циркової студії «Алле-Ап» Ярослава П’ятак, Валерія Рибалка, Софія Соломаха, Марія Правда та Світлана Гойдешко за свій неперевершений виступ вже вдруге отримали почесне звання «Зірки Ігроленду». А Ярослава П’ятак за сольний номер «Кукла» отримала спе-ціальний приз — подарунковий сертифікат від дитячої телестудії «Вместе».

За останні роки колектив студії «Алле-Ап» став справжньою родиною: керівник, діти, батьки, — всі співпрацюють тісно і злагоджено. Давайте ж побажаємо новомосковській цирковій родині і надалі гучних та яскравих перемог!

Возможно Вам будет интересно

От