В містах Дніпро та Новомосковськ гвардійці затримали громадян з наркотичними речовинами

Під час самостійного несення служби з охорони громадського порядку у Соборному районі міста Дніпро, гвардійці Дніпровського полку охорони громадського порядку ім. генерал-майора Олександра Радієвського, близько 17:45 26.12.2021, згідно отриманого орієнтування проводили встановлення особи невідомого громадянина.

Під час перевірки документів та поверхневої перевірки на наявність заборонених предметів, в рюкзаку чоловіка було виявлено обмотаний скотчем паперовий згорток з рослинною речовиною зеленого кольору, схожою на канабіс, орієнтовною вагою 10 гр.

В той же день у місті Новомосковськ, Дніпропетровської області, під час самостійного несення служби з охорони громадського порядку гвардійський патруль Дніпровського полку охорони громадського порядку ім. генерал-майора Олександра Радієвського, близько 19:00 звернув увагу на громадянина, який поводив себе підозріло.

З метою встановлення підстав для такої поведінки начальник військового наряду прийняв рішення провести його опитування, але громадянин побачивши наближення до нього військового наряду почав втікати.

Наздогнавши втікача та при проведенні поверхневого огляду його речей, в лівій кишені штанів, було знайдено згорток з рослинною речовиною зеленого кольору, схожою на канабіс, орієнтовною вагою 20 гр.

В обох випадках на місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції для подальшого встановлення причин та обставин скоєння злочину передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України.

Возможно Вам будет интересно

От