Торгівля – найпопулярніша сфера економіки

Торгівельна справа – одна з найдавніших в історії людства. Колись давно торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу. Торгівля – одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, а й, перш за все, є засобом спілкування між людьми.

Вона є найпопулярнішою сферою економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби людей. Щодня тисячі городян вдаються до торгівельних послуг. Завдяки праці представників торгівельного та ресторанного господарства урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого вжитку.

За останні роки мережа торгівлі та громадського харчування міста стала сучаснішою і ближчою до потреб людей, зросли обсяги продажу вітчизняної продукції, покращилася культура обслуговування.

У Новомосковську впродовж останніх років спостерігається тенденція зростання кількості торгівельних закладів, кафе та ресторанів, що дає змогу задовольняти потреби городян та наповнювати міський бюджет. Новомосковці мають змогу купувати все у рідному місті, оскільки вибір товарів та послуг дозволяє задовольнити потреби та смаки найвибагливіших отримувачів послуг.

Станом на 1 липня цього року у Новомосковську працює 643 підприємства торгівлі і сфери ресторанного господарства, у тому числі: 340 магазинів, 75 павільйонів, 74 кіоски, 34 підприємства оптово-роздрібної торгівлі, 6 АЗС, 24 аптеки та аптечних кіоски, 85 підприємств ресторанного господарства.

Як і кожного року – у останню неділю липня в Україні вшановують представників торгового та ресторанного господарства. Саме з цієї нагоди зібралися винуватці свята на урочистості у великій залі Новомосковської міської ради.

З рук міського голови Сергія Мороза кращі з кращих отримали подяки з подарунками разом із теплими словами привітань, а депутат ВР Микола Солошенко, назвавши торгівлю найдавнішою професією, побажав її представникам добра та здоров’я. Подарунки та подяки віншувальникам вручила голова профспілки працівників торгівлі Алла Завірікіна.

Особливі слова вдячності прозвучали на адресу сімейних династій Кардашових, Шмигельських, Бурових, Коломієць, Чашки, Гребенкіних, Лобус, Локтіонових, Демченків, Карпенків, Мордасових, Пугачових, Шевченків, які вносять свій вклад у розвиток економіки міста.

Отримали цього дня винуватці свята і музичні подарунки від народного артиста України Олександра Мірошниченка, Вікторії Юрченко, Сергія Іванова, маленької Марії Пільховської, Ірини Козаченко, Алли Земляної, що додало хорошого святкового настрою всім присутнім.

Можливо, Вам буде цікаво

By