Хто заблокував проїзд на площі Леніна?

Останніми днями телефон редакції не вмовкає від дзвінків стурбованих водіїв нашого міста, яким через невідомі причини заборонено в’їзд з вулиці Радянської до меморіалу Слави – Вічного вогню, а з протилежного боку встановлено знак, який дозволяє рухатися в односторонньому напрямку.

Як пояснив начальник відділення ДАІ Новомосковського МВ Микола Голубничий, він знає про цю проблему, але його служба лише контролює виконання рішень виконкому міської ради. Таку ж думку висловив і Віктор Тилик, інспектор вказаного відділення, який безпосередньо займається контролем встановлення дорожніх знаків. Але він не бачив рішення про встановлення вказаних знаків, тому поінформував, що, зважаючи на скарги новомосковців, зараз питання детально вивчається, і в разі виявлення порушень, винних буде притягнено до адміністративної відповідальності.

Ми також звернулися за роз’ясненням до начальника відділу транспорту та зв’язку міськвиконкому Миколи Позднякова, який також не знайомий із письмовим підтвердженням даного рішення, а оскільки він у даний час перебуває у відпустці, порекомендував звернутися до комбінату комунальних підприємств (дир. Аркадій Шипко), на яке покладено виконання робіт, пов’язаних із встановленням знаків.

За словами начальника підприємства, керуючись рішенням виконкому міської ради №313 від 23.05 2012 р., було затверджено проектно-кошторисну документацію на проведення робіт із встановлення знаків. Підрядна організація виконала вказані роботи згідно зазначеного документу.

Кому і навіщо знадобилося перекривати хоч і невелику, але одну із центральних вулиць міста, – з’ясувати не вдалося. Чиїсь непродумані рішення створюють незручності для багатьох людей. Є сподівання, що працівники відділення ДАІ Новомосковського МВ розімкнуть зачароване коло і розблокують вулицю, на якій ніколи не спостерігалося надто інтенсивного руху.

P.S. Коли верстався номер, до редакції зателефонував Аркадій Шипко і повідомив, що на сьогодні ведуться перемовини із керівництвом міського відділу ДАІ з врегулювання даного питання.

Возможно Вам будет интересно

От