25-та окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада готова до реагування на загрози

У четвер, 13 червня, Міністр оборони України Павло Лебедєв відвідав з робочою поїздкою Черкаський гарнізон на Дніпропетровщині. У селищі Гвардійське глава оборонного відомства відвідав розташування 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ.

Після заслуховування командувача Високомобільних десантних військ полковника Олександра Швеця та командира бригади полковника Юрія Содоля Міністр оборони України ознайомився з бойовим потенціалом, умовами життєдіяльності воїнів-десантників та станом комплектування з’єднання військовослужбовцями військової служби за контрактом.

Біля пам’ятника 8-ій парашутно-десантній роті, що разом з екіпажем літака Іл-76 загинула при виконанні державного завдання, Міністр оборони України Павло Лебедєв вшанував пам’ять героїв-десантників. Після цього глава оборонного відомства оглянув територію з’єднання, інфраструктуру, матеріально-технічну базу та бойову техніку.

У парку бойових машин Міністр оборони України перевірив готовність техніки та поспілкувався з командирами підрозділів. Також Павло Лебедєв оглянув приміщення малого артилерійського полігону, де проходили навчання, та поцікавився у військовослужбовців щодо занять.

Під час відвідування об’єктів казармено-житлового фонду Міністр оборони України вивчив стан комплектування підрозділів особовим складом та умови військової служби. Павло Лебедєв ознайомився з ходом робіт щодо переобладнання казарми під гуртожиток для військовослужбовців військової служби за контрактом.

Наприкінці робочого візиту глава оборонного відомства ознайомився з експозицією кімнати Бойової слави та бойовим шляхом з’єднання і зробив запис у книзі почесних гостей.

“Військовослужбовці ВДВ – це еліта Збройних Сил! Відстоювати інтереси і захист народу та цілісності України – ваше завдання та обов’язок. Бажаю завжди і всюди бути попереду!” – побажав військовослужбовцям 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Міністр оборони України Павло Лебедєв.

Цього ж дня, на 239-му загальновійськовому полігоні “Новомосковський” Міністр оборони України Павло Лебедєв перевірив спроможність військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ Сухопутних військ Збройних Сил України до виконання завдань за призначенням.

Підрозділи з’єднання були приведені в бойову готовність та висунулися у заданий район. Дві ротно-тактичні групи зі складу батальйонної тактичної групи та ремонтної роти підготувалися до ведення рейдових дій. Після здійснення маршу було розгорнуто командний пункт бригади та обладнано вихідний район. Ремонтна рота розгорнула збірний пункт пошкоджених машин.

В рамках ведення рейдових дій по знищенню об’єктів умовного противника військовослужбовці батальйонної тактичної групи провели дорозвідку та виявили пункти управління протиповітряної оборони та польових складів. Після цього силами ротно-тактичної групи їх було знищено.

– Вважаю, що 25-та окрема повітряно-десантна бригада з поставленими завданнями впоралася. Техніка без перешкод дісталася до району розгортання, особовий склад діяв професійно та впевнено, довівши, що бригада готова до реагування на будь-які загрози, у тому числі, воєнного часу, – наголосив Міністр оборони України Павло Лебедєв.

За зразкове виконання завдань Міністр оборони України Павло Лебедєв наказав заохотити кращих військовослужбовців з’єднання, серед яких полковник Юрій Содоль, підполковник Руслан Козинець, капітан Петро Захожий, сержант Олександр Дударчук.

Варто зазначити, що в даних навчаннях взяло участь понад 100 військовослужбовців та 60 одиниць військової техніки.

Источник: www.mil.gov.ua

Можливо, Вам буде цікаво

By