Відкриття нового танцювального сезону 2014

За метеопрогнозами спекотних днів стає дедалі менше, але на початку осені все одно стане жарко. У вересні найвідоміша хореографічна спільнота Новомосковська відкриває новий танцювальний сезон.

7 вересня у ПК «Металург», о 16.00 Творча спілка «Майбутнє хореографії» презентує святковий концерт «Відкриття танцювального сезону 2014». Вхід на концерт безкоштовний, а культурно-розважальна програма вражає насиченістю, бо учні та викладачі кращих шкіл Новомосковська продемонструють найвидовищніші постановки, що здобули високі оцінки на танцювальних змаганнях в Україні. Творча спілка презентує напрямки, що викладаються у школах, щоб кожен мав змогу обрати танцювальний стиль до смаку. Для наймолодших творчій колектив підготував вистави лялькового театру.

«В новому сезоні ми знову підіймаємось на новий рівень у розвитку, — коментує голова Правління спілки Дмитро Горошко. — Запрошуємо музикантів для супроводу танцювальних заходів, відкриваємо Bomond Dance School у Дніпропетровську, впроваджуємо інноваційні курси та головне — продовжуємо виховувати нове покоління професійних танцівників і хореографів».

У вересні двері у світ танцювального мистецтва відчиняють усі школи спілки:

— Студія сучасного танцю «Бомонд» (контемпорарі, класичний танець, гімнастика)

— Школа сучасного танцю «Майбутнє хореографії» (джаз-денс, класичний танець, вокал)

— Школа хіп-хопу «Funked Heads» (hip-hop, house, ragga jam)

— Студія бального танцю «New-Moscow Ballroom» (стандарт, латіна, весільний танець)

— Дитяча група «Малятко» (хореографія, гімнастика, вокал)

— Школа брейкдансу «B-Advanced» (top rock, power moves, freezes)

— Група оздоровчого танцю «Дежавю» (пілатес, cardio funk)

Крім того, залишаючись в епіцентрі актуальних танцювальних напрямків, восени «Майбутнє хореографії» відкриває нові курси:

— Курс «Ragga Jam» у школі «Funked Heads»

— Курс «Мама+Я» для 2-річних дітей у групі «Малятко»

— Курс «Базового бального танцю» для дітей 4 – 6 річного віку.

На відкритті сезону усі бажаючі детальніше дізнаються про сучасні стилі і європейські методики, що викладаються у школах «Майбутнього хореографії», зможуть поспілкуватися з педагогами і обрати свій танцювальний напрямок.

Довідка

У сезоні 2013 творча спілка «Майбутнє хореографії» організувала 4 власних концерти та взяла участь у 11 святкових заходах у Новомосковську та інших містах Дніпропетровської області. З метою підвищення професійного рівня танцівників було проведено 3 змагання, 27 відкритих уроків та 4 майстер-класи із відомими українськими хореографами. Кількість виступів учнів на всеукраїнських заходах перевищила показники сезону 2012 вдвічі — танцівники спілки здобули призові місця, взявши участь у 28 змаганнях, батлах і конкурсах.

У сезоні 2014 «Майбутнє хореографії» підвищує планку хореографічного розвитку та пропонує кожному: «Танцюй тільки з кращими!».

Вхід на «Відкриття нового танцювального сезону» вільний.

Довідки за телефонами: 050 6040891, 096 4153145.

Возможно Вам будет интересно

От