Свято танцю 2013

29 та 30 листопада до Вашої уваги новація фестивалю – серія безкоштовних майстер-класів від провідних педагогів Дніпропетровська! Запрошуємо Вас відвідати класи з бального танцю, хіп-хопу, рагга джему та контемпорарі.

Інформація про презентерів:

Костянтин Долгополов — керівник студії бального танцю «New-Moscow Ballroom». Педагог з 4х-річним стажем викладання.

Чемпіон Дніпропетровської області у 2007, 2008, 2011 роках у категорії Доросла Латина (C+B клас). Фіналіст чемпіонату України 2008 року. Срібний призер чемпіонату України 2012 року.

На майстер-класі ви зможете ознайомитися з основами латиноамериканського танцю, дізнатися можливості свого тіла та розвинути силу та витривалість.

Євген Ткаченко — керівник та викладач школи Хіп-хопу «Funked Heads». Педагог з 8ми-річним стажем викладання. Володіє такими стилями як: Hip-Hop, LA, House, Popping, Jazz-Funk. Працював з Ані Лорак, Келлі Джойс, Наталкою Могилевською. Перемоги у різних фестивалях з Хіп-Хопу – UDS, Битва за Днепр.

На майстер-класі Ви опануєте базові рухи хіп-хопу, після чого Ви вивчите танцювальну комбінацію. Також наприкінці класу у Вас буде можливість продемонструвати набуті навички в спільному Джемі.

Наталія Покровіна – викладач рагга-джему у школі Bomond Dance School, педагог з 2х-річним стажем. Володіє такими стилями, як хіп-хоп, денсхол, рагга-джем, хаус, поппінг.

Наталія – наймолодший викладач у танцювальній школі Бомонд, але з успіхом компенсує нестачу стажу енергійністю та прагненням до самовдосконалення. Після 4-річного навчання у школі хіп-хопу «Un’Ex’Feel» Наталія Покровіна веде активну батлову та викладацьку діяльність. Зараз головною метою Наталії є популярізація ямайських напрямків денсхол та рагга-джем, що є досить новими у танцювальному просторі України.

На майстер-класі Ви познайомитесь з базовими рухами Ямайських стилів Dancehall та Рагга джему. Головною метою Наталії буде – донести до своїх студнетів специфічну манеру та подачу стилю на прикладі танцювальної комбінації.

Анатолій Ляскало — викладач сучасного танцю в школі «Майбутнє Хореографії» та у студії сучасного танцю «Бомонд». Педагог з 5ти-річним стажем викладання. Володіє такими стілями як модерн, контемпорарі, контактна імпровізація, сучасна хореографія.

З 2012 року по 2013 Анатолій працював у танцювальній компанії Дениса Бородицького (Москва). Приймав участь у оперних постановках «Amigos de la Opera de Ibiza» (Ібіца, Іспанія, 2010-2013 рр.), міжнародному фестивалі контактної імпровізації (Київ, 2009-2012 рр.), міжнародному фестивалі сучасного танцю (Молдова 2009-2011 рр.), фестивалі «Skiing on skin» (Хельсінки, 2010-2011 рр.).

Навчався у «Totem Dance School» (Київ, 2012), Літній школі з контемпорарі «ЦЕХ» (м. Москва, 2008-2009 рр.).

Також навчався контактної імпровізації у м. Мілан (Італія)

З 2008 по 2010 викладав у Театрі-школі сучасного танцю «Потоки».

Першу половину класу ми будемо працювати з вагою тіла, з центром, зі спіраллю та закрутками у хребті. Вивчимо базові елементи техніки “Flying Low” та почнемо осваювати принципи роботи в партері. Друга половина класу буде присвячена вивченню хореографії.

Розклад:

29 листопада

15.30-16.45 безкоштовний майстер-клас від Наталії Покровіної (рагга-джем)

30 листопада

15.30-16.45 безкоштовний майстер-клас від Евгена Ткаченко (хіп-хоп)

17.00-18.15 безкоштовний майстер-клас від Костянтина Долгополова (бальні танці)

18.30-19.45 безкоштовний майстер-клас від Анатолія Ляскало (контемпорарі)

Источник: Свято танцю 2013

Можливо, Вам буде цікаво

By