Сміттєзвалище підпалили?

«Тільки-но пожежу на міському сміттезвалищі було ліквідовано, як його знову підпалили», – повідомив міський голова Сергій Мороз під час виїзної наради з ліквідації пожежі на міському полігоні твердих побутових відходів.

У нараді також взяли участь перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Олександр Козлов, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Андрій Стьопін та головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Василенко.

«13 червня роботи з пересипки ґрунтом території сміттєзвалищ було завершено, слідів задимлення не було. У суботу о шостій годині вечора я особисто перевірив виконання робіт з ліквідації пожежі. Та вже близько восьмої години вечора надійшла інформація про те, що невідомі особи навмисно скоїли підпал. Одразу ж на виклик виїхали працівники 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Дніпропетровській області та представники міської влади», – повідомив Сергій Мороз. «У неділю було терміново скликано засідання штабу щодо ліквідації загоряння та розроблено першочергові заходи з його гасіння. Зараз на ліквідації пожежі працює 10 одиниць техніки», – додав міський голова.

Сергій Мороз підсумував, що за три дні пожежу буде ліквідовано, якщо не буде нових підпалів.

Зараз правоохоронними органами ведеться розслідування щодо навмисного підпалу міського полігону твердих побутових відходів.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби

Можливо, Вам буде цікаво

By