На Новомосковському загальновійськовому полігоні відбувся навчально-методичний збір з офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів

До заходу було залучено понад 200 офіцерів, які проходитимуть службу в з’єднаннях та військових частинах ОК «Південь» та у 8 армійському корпусі Сухопутних військ ЗС України.

Під час збору, офіцерам-випускникам продемонстрували основні елементи блокпосту. На практиці були відпрацьовані питання дій особового складу, під час огляду автомобільного транспорту, відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп противника, а також організації повсякденної діяльності, охорони та оборони базового табору та створення у ньому необхідних побутових умов для особового складу.

У подальшому, на тактичному полі, учасники збору ознайомилися з ходом проведення тактичних навчань з бойовою стрільбою батальйонної-тактичної групи.

Протягом другого дня навчально-методичного збору офіцери виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї, з озброєння БМП-2 та танка Т-64БВ, а також практичні вправи з водіння танків, бойових машин піхоти і автомобільної техніки у складній місцевості тощо.

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Можливо, Вам буде цікаво

By