Новомосковськ попрощався з героями

8 серпня у Новомосковську відбулася церемонія прощання з солдатом військової служби за контрактом у Збройних Силах України Віктором Мельниковим, який загинув під час проведення антитерористичної операції на сході нашої країни.

Проводили земляка в останню путь керівництво міста, рідні, близькі, товариші по службі, а також сотні новомосковців.

Від імені всіх городян до рідних та близьких загиблого звернулася в. о. міського голови Тетяна Дакова.

– У такі хвилини дуже тяжко говорити. Немає слів, які змогли б зменшити горе батьків. Вдячні новомосковці завжди будуть пам’ятати про подвиг, який здійснив Віктор Мельников. Його ім’я назавжди залишиться в історії нашого міста. Для нас усіх це велика втрата.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих за суверенітет та незалежність нашої держави.

Віктор Мельников народився 14 січня 1992 року в місті Павлоград, Дніпропетровської області. Спокійним, доброзичливим хлопчиком запам’ятали його вчителі та однокласники. З вересня 2013 року і до останнього дня свого життя проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Самохідно-артилерійський дивізіон у зоні проведення антитерористичної операції став останнім місцем служби цього героїчного хлопця.

31 липня у боях під Шахтарськом також трагічно обірвалося життя молодого сина своєї Батьківщини Дмитра Симоненка. Йому було 24 роки. Він народився у селі Глинськ, Роменського району, Сумської області. У Новомосковську проживав разом з дружиною. Без рідного сина та люблячого брата залишилися мати та сестра.

Воїни віддали найдорожче – життя – за мир в Україні, захищаючи народ від терористів.

Висловлюємо свої співчуття родині й близьким загиблих. Пам’ять про героїв, загиблих за свободу і незалежність Батьківщини, завжди буде жити в наших серцях.

Вічна пам’ять героям!

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики,

інформації та прес-служби виконкому

Возможно Вам будет интересно

От