Дніпропетровщина зустріла воїнів-героїв 25-ї окремої повітряно-десантної бригади

На Дніпропетровщину із зони проведення антитерористичної операції повернулися військовослужбовці 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, які упродовж тривалого часу героїчно виконували поставлені бойові завдання на сході України.

У селищі Гвардійське воїнів-десантників зустрічали військові побратими, жінки, матері, рідні, близькі, керівники обласної та місцевої влади, представники духовенства, волонтери, місцеві мешканці тощо. Для зустрічі героїв у військовий гарнізон також прибув генерал-армії України Олександр Кузьмук.

Воїнів еліти Українського війська, на чолі з командиром бригади полковником Юрієм Содолем, зустріли з хлібом-сіллю, квітами та зі сльозами на очах. Люди прийшли з українською символікою, прапорами, плакатами і транспарантами. Вони аплодували та скандували “Герої!”, “Слава Україні!”, “Слава ВДВ!” і «Дякуємо!». Усіх присутніх переповнювала радість і гордість за своїх захисників Вітчизни.

Під час короткого мітингу воїнам-десантникам були висловлені теплі слова подяки за гідне виконання конституційного обов’язку. Також, під час заходу, усі присутні вшанували пам’ять загиблих бойових побратимів хвилиною мовчання.

Як зазначив генерал-армії України Олександр Кузьмук, усіх нас переповнює почуття гордісті за 25-ту окрему повітряно-десантну бригаду, яка зупинила ворога.

Звертаючись до батьків солдатів генерал-армії України Олександр Кузьмук наголосив, що вони виховали справжніх захисників Вітчизни. Слава ВДВ! та Ніхто крім нас!

Заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Борис Філатов також подякував десантникам за їх ратний подвиг в ім’я майбутнього України, її незалежності та териториальної цілісності.

Самі ж воїни-десантники розповіли, що кожну хвилину відчували підтримку усієї України та Дніпропетровщини, а переданi волонтерами матеріальні засоби, майно та речі неодноразово допомагали не тільки виконати поставлену бойову задачу, але й зберегти життя.

Ми розуміємо що боротьба з незаконними бандформуваннями сьогодні ще не закінчилася. По першій команді, “крилата гвардія” негайно готова вирушити у визначений район і виконати будь-яке бойове завдання, яке крім нас ніхто не виконає, – розповіли десантникі.

Як повідомив командир 25 окремої повітряно-десантної бригади полковник Юрій Содоль бригада вела активні бойові дії з 8 травня, бої велися безперервно з незаконно озброєними та сепаратистськи налаштованими бандитськими формуваннями без чотирьох днів п'ять місяців.

– Ротація планова. Протягом місяця планується переозброєння бригади сучаснішою зброєю та поповнення особового складу, – повідомив комбриг.

За словами полковника Юрія Содоля, бійці налаштовані по-бойовому.

– Це наша земля, і не треба нам розповідати, як нам тут слід жити. Тому ми повернемося і завершимо розпочате! – пообіцяв командир.

Можливо, Вам буде цікаво

By