Фальсифікації – шлях до війни

Останні вибори до Верховної Ради порушили спокій і нашого тихого провінційного містечка.

Минулого понеділка біля міської ради зібралося близько сотні громадян, невдоволених результатами голосування. А вже наступного дня, у вівторок, прихильники переможця виборчих перегонів прийшли до законодавчого органу нібито захищати свого кандидата.

Організовано, колонами, люди прибували до стін міськради. Жодних вимог не висували, але на запитання про мету їх перебування в місті відповідали, що захищають свій вільний вибір. Цього ж дня у мережі інтернет було розповсюджено відео, на якому продемонстровано схему підкупу виборців.

Тим не менше, прихильники кандидата не йняли віри, що у процесі голосування застосовувалися брудні технології. І вже ввечері того ж дня новомосковці стали свідками так званого майдану, де горіло вогнище та валив густий дим із кількох бочок, привезених активістами.

Не надто широка у цьому місці вулиця ледве вміщувала дорогі іномарки, навколо багаття розташувалися похмурі люди, а поблизу вешталась велика кількість нетверезих людей. Практично на порозі міськради молодики лускали соняшникове насіння, плюючи під ноги лушпиння… Незрозуміла картина. Що ці мітингувальники тут роблять, кого від кого захищають, чому не дають спокою людям, які проживають навкруги? Якщо таким чином святкують перемогу, то для цього є відповідні місця. Створювати ж незручності для всіх городян – значить порушувати право новомосковців на відпочинок.

Що стосується схеми підкупу голосів, то вона не нова. Та дуже шкода, що й до сьогодні знаходяться люди, готові за мізерні копійки продати свій голос. Попри смерті героїв, які й досі гинуть на сході країни, деякі виборці бездумно продовжують продавати майбутнє своїх дітей та онуків. Ми стали розмінною монетою у чужих політичних іграх. Життя наших дітей – лише дріб’язок на гральному столику владних інтриганів, які розігрують чергову партію. І навіть якщо вона буде невдалою, яке це має значення!? Знищать одне покоління – народиться інше. Покоління рабів.

То хто ми? Скільки ще доведеться відстоювати свою гідність, своє право просто жити? Адже питання стоїть саме так. На терезах сьогодні не просто справедливість і брехня. На терезах – життя або смерть. Бо разом із фальсифікаторами сюди може прийти війна.

Можливо, Вам буде цікаво

By