Звернення до громадян Новомосковська

В жодній країні світу неможливо ефективно запобігти терористичним актам без участі цивільного населення

Шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району!

У зв'язку з різким погіршенням ситуації в Донецькій та Луганській областях, у Новомосковську задля забезпечення безпеки громадян та охорони громадського порядку, мобілізовано всі правоохоронні структури, які працюють на виявлення загрози безпеці на ранніх стадіях.

У місті та районі посилюються заходи безпеки: вирішується питання встановлення цілодобової охорони мостів, об’єктів життєзабезпечення, газо-, водо-, тепло-, електрозабезпечення важливих підприємств. Робота оперативних служб концентрується на виявленні терористичних груп, вилученні зброї та боєприпасів. Не варто зволікати, потрібно вже зараз готуватися до захисту від можливих терористичних атак.

Звертаємось до громадян з проханням бути пильними, інформувати міліцію про підозрілий автотранспорт і людей, а також про знайдені предмети і речі. Проявіть ініціативу та огляньте підвальні приміщення в місцях свого проживання. Зверніть увагу, чи можливо ці підвальні приміщення використовувати для укриття та розташування людей у разі терористичної загрози.

Також у нашому місті необхідно створити систему відеоконтролю з тривалим терміном зберігання інформації, щоб запобігти або виявити і швидко зреагувати на дії, які загрожують життю та здоров’ю населення, життєдіяльності міста. У зв’язку з цим звертаємось до приватних підприємців, керівників підприємств, організацій і установ, власників систем охорони і відеоспостереження з розумінням поставитися до заходів правоохоронців, спрямованих на створення системи відеоконтролю в місті. Не перешкоджайте працівникам міліції складати списки всіх існуючих систем захисту і відеоспостереження на комерційних об’єктах, у першу чергу тих, які мають фасади, що виходять на центральні вулиці міста, а також у місцях масових перебувань людей: торгові центри, ринки, розважальні заклади тощо. Надавайте, будь ласка, правоохоронцям інформацію, яка стане у пригоді для забезпечення безпеки міста, і, як наслідок, приведе до зниження загального рівня злочинності.

Просимо з розумінням поставитися також до посилення заходів безпеки з боку правоохоронців під час проведення ними доглядів транспортних засобів, громадян та їх речей. Будьте уважними, пильними і небайдужими!

За будь-яких підозрілих обставин телефонуйте, будь ласка, за номерами телефонів: 102 або 7-31-66, які працюють цілодобово.

Тетяна Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By