Звернення до громадян

Шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району!

31 березня поточного року майже всі українські телеканали транслювали сюжет про страшну знахідку – вибухівку, яка була закладена під віадуком траси «Дніпропетровськ – Новомосковськ». У ящику для зберігання шпал на 182 км залізничного перегону станцій «Самаровка – Новомосковськ» було знайдено жовтий прямокутний пакет, в якому і знаходився вибуховий пристрій.

На щастя, вибухівку було знайдено до того, як спрацював детонатор і обійшлося без жертв. Але нагадуємо, поки в країні зберігається складна суспільно-політична ситуація, пильність не буде зайвою.

Звертаємося до громадян з проханням бути пильними, інформувати міліцію про підозрілий автотранспорт і людей, а також про знайдені предмети і речі. Якщо помітили підозрілі предмети (сумки, коробки та інше), які залишені без нагляду, в жодному разі не чіпайте їх, не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити лише професіонали з вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Ваші пильні та грамотні дії здатні врятувати життя та здоров’я як Вам, так і іншим людям.

Просимо з розумінням поставитися також до посилення заходів безпеки з боку правоохоронців під час проведення ними доглядів транспортних засобів, громадян та їх речей. Будьте уважними, пильними і небайдужими!

За будь-яких підозрілих обставин телефонуйте, будь ласка, за номерами телефонів 102 та 7-31-66, які працюють цілодобово.

Тетяна Попова, майор міліції

Возможно Вам будет интересно

От