Розшук свідків ДТП

Шановні мешканці Новомосковська та району!

5 лютого цього року о 19.30 поблизу буд. № 29 по вул. Радянській на пішохідному переході невстановлений автомобіль, який рухався по вул. Радянській в напрямку вул. 195-ої Стрілецької Дивізії, здійснив наїзд на мешканку міста, яка переходила проїзну частину з ліва на право по відношенню руху автомобіля. Після скоєння ДТП невстановлений водій з місця скоєння злочину втік, а жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Під час досудового розслідування працівникам міліції вдалося встановити автомобіль, що здійснив наїзд – «BMW 525» д/н АЕ 9965 ЕР, сірого кольору, у якого після ДТП були пошкодження в вигляді тріщини на передньому бампері під правою фарою. Але, зважаючи на інформацію про те, що в Дніпропетровській області існують «двійники» автівок, просимо відгукнутися всіх, хто був очевидцем чи свідком даної пригоди, хто може надати будь-яку інформацію про автомобіль чи водія (прикмети, пошкодження тощо).

Ваше небайдуже ставлення та активна позиція щодо невідворотності покарання може допомогти притягнути до відповідальності винну в кримінальному правопорушенні особу.

Інформацію ви можете надати, звернувшись до міліції за адресою: вул. М.Головка, 19; вул. Радянська, 7; за телефонами: 7-54-82, 7-90-39 або зателефонувавши до чергової частини Новомосковського МВ за номером 7-31-66.

Дякуємо за співпрацю.

Т. Хоменко, старший інспектор сектору дільничних інспекторів міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By