Звернення до громадян

Шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району! Нагадуємо: поки в країні триває складна суспільно-політична ситуація, пильність не буде зайвою.

Звертаємось до громадян з проханням бути пильними та інформувати міліцію про підозрілі автотранспорт, людей, а також про знайдені речі. Будьте особливо уважними на залізничних вокзалах та автовокзалах. Якщо помітили підозрілі предмети (сумки, коробки та інше) залишені без нагляду, в жодному разі не чіпайте їх, не намагайтеся відкрити або оглянути. Це мають робити тільки професіонали з вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Ваша пильність здатна врятувати життя та здоров’я як вам, так і іншим людям.

Просимо з розумінням поставитися також до посилення заходів безпеки з боку правоохоронців під час проведення ними доглядів транспортних засобів, громадян та їх речей. Будьте уважними, пильними і небайдужими! За будь-яких підозрілих обставин телефонуйте, будь ласка, за номерами: 102 та 7-31-66 які працюють цілодобово.

Т.М. Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By