18 червня – День дільничного інспектора міліції

Найчисельніший загін української міліції 18 червня відзначає своє професійне свято. Саме дільничні інспектори міліції мають найбільше функціональних обов'язків. Саме від них значною мірою залежить стан криміногенної обстановки в місті.

У будні й свята вони не полишають свій пост, першими реагують на людську біду й з'являються на місці злочину. Щодня їм доводиться спілкуватися з різними людьми: від жебрака до представника влади. Основними завданнями людей цієї професії є зміцнення правопорядку, захист прав, інтересів, життя й гідності громадян, профілактика й розкриття злочинів і правопорушень. У будь-який час доби до них звертаються громадяни, що потребують підтримки й захисту.

Довіра населення до міліції значною мірою залежить від ставлення дільничних інспекторів до своїх обов’язків, а їх у них тисяча і один: тут і розкриття різних злочинів, і виїзд на сімейні сварки, і присутність на мітингах та інших громадських акціях, а також щоденна паперова робота. Не забувають дільничні адреси громадян, що зберігають удома зброю: нарізну, мисливську, газову. Ще потрібно проконтролювати наркоманів, які живуть на дільниці. Обхід квартир – вельми неприємний обов’язок. Не завжди на дільничного там чекають з розпростертими обіймами.

У Новомосковському міському відділі міліції працюють дільничні, які своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей, і дільничні, які за короткий термін служби вже встигли зарекомендувати себе висококласними професіоналами.

Дієздатність, дружність колективу дільничних інспекторів міліції, небайдужість до проблем населення – все це не може відбуватися без чіткого керівництва начальника міліції громадської безпеки підполковника міліції Вадима Івановича Горбачова і безпосереднього керівника цієї служби майора міліції Олександра Сергійовича Христюка. На їх плечі покладено відповідальність не тільки за колектив, який їм підпорядкований, а й за якісне надання допомоги населенню Новомосковщини, піднесення авторитету дільничних інспекторів серед мешканців міста і району, зміцнення професійного ядра служби, формування довіри населення до міліції в цілому.

Зараз служба дільничних інспекторів міліції Новомосковського міськвідділу нараховує 26 міліціонерів і кожний робить свій окремий внесок в профілактику правопорушень та розкриття злочинів. Без уваги не хочеться залишати нікого, це – заступники начальника дільничних інспекторів міліції майор міліції Олександр Миколайович Сухий та майор міліції Дмитро Олександрович Багач, старший інспектор дільничних інспекторів міліції майор міліції Тетяна Миколаївна Хоменко та звичайно наші доблесні стражі правопорядку – дільничні інспектори міліції та їх помічники: Дмитро Володимирович Сергійчук, Андрій Миколайович Новохатній, Владислав Васильович Янюк, Володимир Вікторович Глушицький, Тимофій Валерійович Бєлов, Владислав Миколайович Відюк, Сергій Сергійович Хейлик, Юрій Миколайович Скрипник, Роман Миколайович Юрій, Володимир Станіславович Кравченко, Віталій Сергійович Ярмоленко, Віталій Павлович Копитько, Владислав Владиславович Сонов, Олександр Петрович Бондаренко, Олександр Євгенович Зарудняк, Артур Едуардович Григорян, Олексій Олександрович Клименко, Іван Олександрович Довбиш, Оксана Вікторівна Слабоспицька, Оксана Романівна Карпенко, Анастасія Анатоліївна Журавель, Денис Олександрович Дьомін, Костянтин Костянтинович Чурсінов, Вадим Володимирович Гузоватий, Денис Олександрович Шишацький.

Напередодні святкування Дня дільничного інспектора міліції хочеться висловити велику подяку за підтримку, допомогу, опору, розуміння тим, хто не стоїть осторонь від проблем служби, представникам органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості, засобам масової інформації.

З професійним святом вас, дільничні інспектори міліції! Нехай воно додасть вам натхнення та невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності на благо нашої незалежної України! Нехай ваш почесний обов’язок завжди озивається лише людською вдячністю.

Особливі слова подяки – ветеранам служби, здобутками яких ми пишаємося, які завжди були і залишаються зразком професіоналізму і самовідданого служіння ідеалам правди і справедливості.

Т. Хоменко, старший інспектор СДІМ

Новомосковського МВ ГУМВС

Возможно Вам будет интересно

От