Новомосковці вийшли на захист терапевтичного та пульмонологічного відділень

03 липня 2015 року за ініціативи громадської організації «Національний форпост» біля приміщення терапевтичного відділення КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» ДОР» відбувся мітинг проти виселення медичного персоналу та пацієнтів терапевтичного, неврологічного і пульмонологічного відділень у зв’язку з їх виселенням.

Відповідно до рішення сесії Дніпропетровської обласної ради від 27.05.2015 року № 650-31/VI заплановано провести капітальний ремонт терапевтичного та пульмонологічного відділень з подальшим розміщення там тимчасово переміщених осіб зі східної частини України.

Головний лікар КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» ДОР» Юрій Письменний повідомив, що у зв’язку з аварійним станом приміщень він надав згоду на проведення капітальних ремонтів приміщень терапевтичного та пульмонологічного відділень для подальшого використання під тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб з наступним поверненням у власність територіальної громади міста Новомосковська для використання за цільовим призначенням.

Міський голова Сергій Мороз повідомив, що на сьогоднішній день згоди на зміну цільового призначення та проведення капітальних ремонтів в приміщеннях лікарні ні міська рада, ні її виконавчий комітет не надавав. Крім того, для вирішення питання переселенців у Новомосковську є ряд приміщень, які більше для цього підходять. Це приміщення ПТУ – 48, окремо розташований корпус СЗШ № 7 та приміщення колишньої СЕС.

Міська громада осудила дії головного лікаря. Крім того, у разі продовження будь яких дій щодо виселення пацієнтів та медичного персоналу новомосковці пообіцяли організувати загальноміський мітинг.

За підсумками зібрання вирішено провести 06 липня 2015 року позачергову сесію міської ради з вимогою призупинити дії рішення обласної стосовно приміщень міської лікарні.

Можливо, Вам буде цікаво

By