Під Новомосковськом на одному з загальновійськових полігонів, воїни тренувалися стріляти з БМ-21 «Град»

На Дніпропетровщині, на одному із загальновійськових полігонів, воїни реактивно-артилерійських підрозділів виконали бойові стрільби з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град».

За словами керівника занять, особовий склад даних підрозділів укомплектований воїнами, які були призвані до війська в рамках шостої хвилі часткової мобілізації. Тож для багатьох з них бойові стрільби стали першим справжнім випробуванням. Під час практичного вишколу разом з новобранцями бойові завдання виконували й офіцери та солдати, які вже мають бойовий досвід під час АТО.

В рамках проведення тактичних навчань реактивно-артилерійської батареї, військовослужбовцям необхідно було виконати вогневі завдання із закритих вогневих позицій на відстані до 10 кілометрів до об’єктів ураження.

— Перед стрільбою особовий склад відпрацював нормативи із метеорологічної, балістичної, інженерної підготовки, розрахунку поправок, заряджання боєкомплекту, пристрілку цілі тощо. Всі бійці підрозділу пройшли відповідну підготовку та лише після цього були допущені до виконання бойових стрільб, — повідомив керівник стрільб.

В рамках занять також були відпрацьовані питання щодо швидкого зайняття та зміни позиції, її охорони та оборони, обладнання в інженерному відношенні, а також безпосереднє виконання вогневих завдань.

Як зазначають командири вогневих підрозділів враховуючи, що значна частина особового складу вперше виконувала практичні бойові стрільби основна увага була приділена точності та порядку розрахунків та визначення цілей.

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР

МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Можливо, Вам буде цікаво

By