У селі Піщанка Новомосковського району запрацює нова поліцейська дільниця

10 грудня у селі Піщанка з робочим візитом побував заступник начальника Новомосковського відділу поліції підполковник поліції Книш В'ячеслав Олександрович. Керівник провів робочу зустріч з головою та активом Піщанської сільської ради, на якій обговорювалося питання створення нової поліцейської дільниці, аналогічної дільницям американських чи європейських шерифів. Структура дільниці передбачає до 12-ти поліцейських, в тому числі 6, які цілодобово будуть обслуговувати левову частку викликів громадян в селах Піщанка, Новоселівка, Соколове, Ягідне, Орлівщина, Знаменівка, Новотроїцьке, Підпільне, Вільне, Хащове, селищах Черкаське, Гвардійське, Меліоративне.

В'ячеслав Олександрович з активом села визначили проблемні питання, які можливо вирішити тільки спільно, вислухав пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення нової поліцейської дільниці, зокрема, сільський голова Микола Павлович Мазниця озвучив намір виділити для поліцейських два приміщення – під дільницю в сільській раді та для добових нарядів в місцевім гуртожитку.

Крім цього, порушувалось питання забезпечення поліцейської дільниці оргтехнікою, засобами зв'язку тощо. У робочому порядку були розглянуті й інші питання, що стосуються роботи поліції.

Начальник Новомосковського відділу поліції полковник поліції Рибак Віктор Станіславович щодо відкриття нової дільниці наголосив, що 15 грудня в Піщанці ми створюємо потужну поліцейську дільницю. Через 2-3 місяці проаналізуємо роботу цієї дільниці. Якщо робота буде ефективною, такі дільниці ми створимо і в інших населених пунктах району. Якщо будуть помилки, ми їх усунемо. Нововведення суттєво допоможе в розкритті злочинів, забезпечить швидке реагування на повідомлення громадян, тобто, з відкриттям поліцейської дільниці у селі Піщанка активізується робота правоохоронців щодо оперативного вирішення проблем людей. «Ми намагаємось, щоб поліцейських на вулицях стало більше. Щоб нарешті з′явились поліцейські в селах, де останнім часом міліції вкрай не вистачало або взагалі не було»,- підсумував Віктор Станіславович.

На завершення зустрічі заступник начальника відділу поліції Книш В'ячеслав Олександрович подякував присутнім за конструктивний діалог, а голові сільської ради Миколі Павловичу Мазниці – за підтримку і надану допомогу.

Закликаємо голів районної, сільських, селищних рад, депутатів приєднатися та надати допомогу в матеріально-технічному забезпеченні нової поліцейської дільниці.

Т.М. Попова, Новомосковський відділ поліції

Можливо, Вам буде цікаво

By