Розшук свідків ДТП

Шановні мешканці м. Новомосковська та району!

У провадженні слідчого відділу управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області знаходяться матеріали розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками злочину, передбаченого ст. 286 ч. 1 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження».

Під час досудового розслідування працівниками поліції було встановлено, що 08.12.2015 року близько 11.50 години водій автомобіля «Toyota Camry» д/н АЕ 3848 НЕ, рухався по вул.Радянській м. Новомосковськ зі сторони вул.Островського в напрямку вул.Сучкова, де навпроти будинку № 54, здійснюючи маневр «поворот наліво» з метою паркування на протилежній стороні вулиці, зіткнувся з мопедом «Defiant» без д/н, який рухався по вул.Радянській зі сторони вул.Сучкова в напрямку вул.Островського м. Новомосковськ. Внаслідок ДТП водій мопеда отримав тілесні ушкодження.

Просимо відгукнутися всіх, хто був очевидцем чи свідком даної пригоди, хто може надати будь-яку інформацію про автомобіль чи водія (прикмети, пошкодження тощо). Ваше небайдуже ставлення та активна позиція щодо невідворотності покарання може допомогти притягнути до відповідальності винну в кримінальному правопорушенні особу.

Інформацію ви можете надати, звернувшись до поліції за адресою: вул.М.Головка, 19; вул.Радянська, 7; за телефонами: 7-54-82, 7-90-39 або зателефонувавши до чергової частини Новомосковського ВП за номером 7-31-66.

Дякуємо за співпрацю.

А.Ю. Бабенко, інспектор поліції превентивної діяльності

Новомосковського відділу поліції

Возможно Вам будет интересно

От