Розшук свідків ДТП

Шановні мешканці Новомосковщини!

Новомосковський відділ поліції повідомляє, що у провадженні слідчого відділу Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області знаходяться матеріали розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Під час досудового розслідування працівниками поліції було встановлено, що 10 лютого 2012 о 21.00 водій Біблий Юрій Олександрович, керуючи технічно справним автомобілем марки «MAZDA 626», реєстраційний номер АЕ 3647 АТ, рухався по проїзній частині дороги вул. Сучкова, м. Новомосковськ, зі сторони м. Дніпропетровськ в напрямку вул. Радянська м. Новомосковськ, з включеним ближнім світлом фар автомобіля, з необмеженою видимістю та оглядовістю, так як працювало міське освітлення, де в районі будинку № 34 по вул. Сучкова, м. Новомосковськ на пішохідному переході допустив наїзд на пішохода Калюжного Юрія Олександровича, спричинивши останньому тілесні ушкодження, від яких 15.02.2012 Калюжний Ю.О. помер в Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечникова.

Просимо відгукнутися всіх, хто був очевидцем чи свідком даної пригоди, хто може надати будь-яку інформацію про автомобіль чи водія (прикмети, пошкодження тощо).

Ваше небайдуже ставлення та активна позиція щодо невідворотності покарання може допомогти притягнути до відповідальності винну в кримінальному правопорушенні особу.

Інформацію ви можете надати, звернувшись до поліції за адресою: вул. М. Головка, 19; вул. Гетьманська, 7; за телефонами: 7-54-82, 7-90-39 або зателефонувавши до чергової частини Новомосковського ВП за номером 7-31-66.

Дякуємо за співпрацю.

А.Ю. Бабенко,

інспектор поліції превентивної діяльності

Новомосковського відділу поліції

Можливо, Вам буде цікаво

By