«Ніка» підкорює серця українців

Моделі агентства «Ніка» продовжують підкорювати вершини українських конкурсів та фестивалів. Цього разу компетентні судді Полтави, Харкова та Кіровограду присудили високі нагороди усім учасникам, що представляли «Ніку».

У Полтаві на конкурсі «TV-star» честь агентства відстоювали почесні моделі: Олександра Єнчева (1-е місце у дефіле та у хореографії) та Олексій Гринько (1-е місце у дефіле та у номінації «Талант-шоу»).

У конкурсі краси «Міс чарівність-2009», що пройшов 22 березня у Харкові, модельне агентство було представлене п'ятьма моделями у молодшій віковій категорії. Результатом їх виступу стали п'ять нагород: гран-прі отримала Вероніка Котелевська, другою віце-міс стала Олександра Єнчева, третя віце-міс – Яся П'ятак, четверта віце-міс – Соня Соломаха, гран-прі серед хлопчиків завоював Олексій Гринько.

А вже 26 березня модельне агентство з повною готовністю демонструвало майстерність своїх красунь у Кіровограді, де відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс краси та талантів «Степова красуня». У молодшій віковій категорії гран-прі та почесне звання «Степова красуня» отримала Вероніка Котелевська. Серед учасників середньої категорії звання третьої віце-міс завоювала Вікторія Фіщук.

Члени журі усіх вищеназваних конкурсів відзначили високу підготовку моделей агентства «Ніка». І той факт, що воно досить молоде, адже свою діяльність розпочало лише 4 місяці тому, не зміг вплинути на кількість досягнень та вже присуджених титулів. Моделі «Ніки» залишають незабутні враження як у публіки, так і у журі. Тож хіба не є це найкращим визнанням?

Источник: Я. Яцюк

Возможно Вам будет интересно

От