КВІТНЕВОЇ НОЧІ ПІДНЯЛА ЇХ ТРИВОГА…

Понад два десятиліття пролетіли над українською землею після Чорнобильської катастрофи, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато-багато років. Минуть роки і сторіччя, відійдуть у минуле гострі соціальні, економічні, медичні та технічні проблеми нашого сьогодення, породжені Чорнобильською катастрофою. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам'ять про солдатів атомного фронту.

Перший удар стихії взяли на себе працівники органів внутрішніх справ, насамперед пожежної охорони. Це вони – вогнеборці і правоохоронці – закривали собою людство від екологічної катастрофи. Вони добре розуміли, на що йшли, опинившись у самому пеклі смертельної радіації.

Минають роки, але біль не вщухає, тривога не полишає людей. Чорнобильський вибух продовжує тримати тисячі людей під прицілом, нещадно гублячи їхні життя і нині. З кожним роком стан здоров'я ліквідаторів погіршується, більшість з них вже пішли із життя.

Вічна їм слава і пам'ять!

Тисячі працівників органів внутрішніх справ України брали активну участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Беззаперечним є значний внесок у загальні героїчні зусилля і співробітників Новомосковської міліції. Сьогодні лише один чорнобилець продовжує службу в міськвідділі, 11 – пенсіонери.

Ті, хто ніс там службу, вже навчилися жити по-новому, не озираючись на страшний жах «атомної війни». Але відвага та героїзм цих працівників не можуть пройти безслідно і не залишити величезну вдячність в свідомості людей. Співробітники Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області щиро вдячні Кобиляцькому Валерію Петровичу, Пучкову Юрію Миколайовичу, Кротенку Володимиру Григоровичу, Роговому Сергію Михайловичу, Бублику Сергію Миколайовичу, Базарному Володимиру Дмитровичу, Гурському Олександру Івановичу, Комарову Євгену Петровичу, Корольову Олександру Вікторовичу, Зарецькому Сергію Івановичу, Сербіненку Сергію Михайловичу, Курносову Олексію Олександровичу, – і від усього серця бажають їм добра, злагоди в сім'ях та блакитного і чистого неба над головою. Низький уклін вам, герої нашого часу!

Можливо, Вам буде цікаво

By