ЗІ СВЯТОМ ВАС, СОЛДАТИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ!

9 травня Україна відзначає День Перемоги. Це привід згадати про героїзм наших предків, це день, у який кожен повинен собі сказати, чи гідний він пам'яті своїх дідів і батьків. Досі не завершене вивчення історії Другої світової війни і не відомі імена всіх її героїв, але пам'ять про їхній подвиг, як про високий зразок мужності, сили духу і самопожертви, лишається в нинішнього покоління українців. Пам'ять про українського солдата, який звільняв цю землю, буде збережена назавжди. Пам'ять про воїна-визволителя – це святий обов'язок нашого і майбутніх поколінь. У цей святий і святковий день ми говоримо щирі слова подяки тим, хто захистив у боях Батьківщину в суворі дні війни, тим, хто не жалів сил і здоров'я, самовіддано працюючи у тилу для фронту, тим, хто підняв з руїн країну після воєнних згарищ.

Хвилиною мовчання ми вшановуємо пам'ять тих, кому не судилося дожити до сьогоднішнього дня, хто поліг на полі бою, у партизанських загонах та підпіллі, прийняв мученицьку смерть у гестапівських катівнях, хто помер від ран і підірваного здоров'я у повоєнні роки.

Честь і слава від нинішнього і майбутніх поколінь тим, хто завершив свій ратний шлях у поверженому Берліні, а після Перемоги віддав десятки років боротьбі зі злочинністю, перебуваючи на службі в органах внутрішніх справ.

Низький уклін Буякову Миколі Семеновичу, Волкову Миколі Аркадійовичу, Гусакову Сергію Миколайовичу, Єськіну Петру Івановичу, Ткачову Миколі Григоровичу, Гонтарю Гавриилу Федоровичу, Ковтун Пелагеї Іванівні, Нехай Петру Дмитровичу, Панасюк Ользі Адамівні, Полонському Івану Сергійовичу, Степаненку Григорію Мефодійовичу, Павелку Володимиру Давидовичу, Чепур Івану Кузьмичу, Шпаку Миколі Федоровичу, Сурженку Івану Івановичу та багатьом іншим, хто вберіг нашу Батьківщину від ворожих посягань у часи Великої Вітчизняної, хто протистояв злу в запеклій боротьбі зі злочинним світом і у мирні часи. Спасибі вам, ветерани, і земний уклін! Зі святом Перемоги!

Возможно Вам будет интересно

От