Мирне небо над головами дітей

Новомосковський міський комітет Комуністичної партії, який завжди з особливою увагою ставиться до підростаючого покоління, до Дня захисту дітей, який в Україні відзначають 1 червня, провів на площі Леніна День дитячого малюнка на тему „Мирне небо над головами наших дітей”.

Тридцятого травня учні школи естетичного виховання, до яких могли приєднатися усі бажаючі, розповіли про своє світобачення кольоровими лініями на асфальті. Більше п'ятдесяти дітлахів, незважаючи на літню спеку, з азартом вимальовували квіти, сонця, забавні фігурки людей і тварин.

Катя Павлюк і Даша Матайло, які навчаються у школі естетичного виховання, 1,5 години малювали матір, яка тримає на руках маленьку дитину. – Вона своїми обіймами захищає маля, – пояснили дівчатка.

Конкурсній комісії не просто було визначитись із результатами, адже кожен малюнок, зроблений дитиною, був неповторним. Але подарунків – м'яких іграшок – було так багато, що в підсумку вистачило на всіх. Так що кожен бажаючий зміг вибрати собі м'якого друга сам.

Не тільки дітям, але і дорослим конкурс малюнків на асфальті припав до душі.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By