Різнокольорові сторінки дитинства

Діти були і завжди залишаються найдорожчим скарбом, гордістю та надією батьків. Щороку на початку літа, 1 червня, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в них ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Тому ми, дорослі, завжди прагнемо, щоб наші діти були здоровими, щасливими та розумними, жили в мирі, радості та були впевнені в завтрашньому дні.

Дитинство – найрадісніша та найщасливіша пора життя. Саме в його казковій країні живуть юні читачі Центральної дитячої бібліотеки. Тож у перший день літа працівники ЦДБ від щирого серця вітали своїх читачів зі святом на заході, присвяченому Дню захисту дітей.

Дитина – найцінніший скарб. Пройде не одне тисячоліття, поки людство зрозуміє істину та прийме такі закони, які надійно оберігатимуть юних громадян – найбільше багатство країни.

Ведучі заходу, провідні бібліотекарі Н. Кунах та В. Кривенко, нагадали присутнім, що діти мають особливе право на піклування та допомогу з боку батьків і держави. Але, на жаль, життя, здоров'я, навчання дітей усього світу недостатньо захищені. Тому метою заходу було не тільки ознайомити присутніх з історією свята, а й з правами дитини згідно з Конвенцією ООН.

Слід зазначити, що юні читачі з неабияким задоволенням брали участь у різноманітних літературних та музичних конкурсах, вікторинах за творами відомих дитячих письменників, а також у бліц-турнірах для кмітливих.

Свято прикрасили дарунки юних талантів – учениці школи естетичного виховання Ірини Козаченко (керівник Неллі Литвин) та учасників гурту «Сяйво» Еріки Олійник та Назара Грицая (керівник Ірина Грицай).

Наприкінці заходу було проведено огляд книжкової виставки «Книжковий дивоград», на якій були представлені новинки дитячої літератури. Але найприємнішим моментом свята стало нагородження переможців фотоконкурсу «Рожеві мрії мого дитинства», який проходив з 1 лютого до 15 травня цього року у ЦДБ. Його учасником міг стати кожний читач, який подав на конкурс свої якісні, оригінальні фотографії. За найцікавіші фотокомпозиції отримали грамоти від Централізованої бібліотечної системи нашого міста Артем Мурчич, Аркадій Каземір, Анна Тимошенко, Дмитро та Артем Киричик, Павло та Поліна Ковязіни, Вікторія Дев'ятнікова, Дар я Ріпна, Володимир Кунах, Еріка Олійник, Назар Грицай, Данило Кривенко.

Свято закінчилось, а це значить, що на порозі барвисте, заквітчане чарівними травами літо, сповнене прекрасних мрій, надій та сподівань. Тож зичимо вам, юні читачі, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул і пропонуємо цікаво провести ваше дозвілля з улюбленою книгою у ЦДБ, адже у книжок немає канікул. Дитяча бібліотека працює ціле літо і запрошує вас на зустрічі з цікавими книгами та новими заходами.

До речі, читачі ЦДБ систематично беруть участь в обласних конкурсах до Дня захисту дітей. Приємним сюрпризом до свята цього року стала перемога читачки ЦДБ Аліси Овечко в обласному родинному конкурсі „книга мандрує екраном”, який проводила обласна бібліотека для дітей. Аліса отримала диплом переможця у номінації „Оскар” за яскраву та оригінальну роботу, любов до книги, творчість та фантазію.

Можливо, Вам буде цікаво

By