Гастролери поза законом

Про численні випадки травматизму на атракціонах у багатьох регіонах України чимало повідомлялось у засобах масової інформації. Наслідки порушень їх роботи – важкі травми, а то й смертельні випадки – стали пересторогою для відвідувачів атракціонів. Багато з них по всій країні були визнані непридатними для експлуатації і припинили своє існування. Особливо небезпечними є пересувні каруселі, які монтуються нашвидкуруч, і про заходи безпеки тут годі й мріяти.

Ще не вщухли розмови про це, як на головній площі м. Новомосковська знову з'явились гастролери. На цей раз – із Чехії. Представники преси вирішили дізнатися, чи є у них необхідні дозвільні документи, серед яких – рішення виконкому міської ради, узгодження з районом електричних мереж, представниками МНС, санепідемстанції на розміщення і роботу. Адміністратор чеського лунапарку запевнила, що всі необхідні папери будуть.

Але вже наступного дня ми не змогли знайти вчорашніх співбесідників, мабуть, пішли по інстанціях… Цікаво, чи могли діяти подібним чином у себе на батьківщині представники європейської країни, наприклад, розмістити важкі автомобілі на центральній площі будь-якого чеського міста, влаштувати там мийку та туалет…

Можливо, Вам буде цікаво

By