Вандалів – до відповідальності!

Заподіяти шкоду легко, а от посадити чи виростити дерево зможе далеко не кожен. Тому неможливо оминути увагою випадки вандалізму, які періодично трапляються в нашому місті, і які вчиняють наші співгромадяни.

Так, прикрою несподіванкою стало зникнення двох кущів хризантем, висаджених перед дитячою поліклінікою по вулиці Українській. Квіти вже ось-ось мають з'явитись на кущах і, безперечно, стануть прикрасою вулиці. Певне, злодію захотілось прикрасити і своє подвір'я. Але про що вони нагадуватимуть вандалу? Чи не про власну жадібність і безслав'я? Хіба можуть милувати око квіти, „добуті” таким чином?

Втім, слова на таких людей мало діють і присоромити їх дуже важко. Залишається сподіватись на більш жорсткі міри, які застосувати можуть лише державні органи.

За інформацією Т. Попової, майора міліції, дев'ятого вересня цього року на площі ім. Леніна співробітниками відділу державної служби охорони при Новомосковському МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області був затриманий мешканець Новомосковська, громадянин С., 1984 р.н., який пошкодив озеленення поблизу міського фонтану, вирвавши саджанець туї.

За даним фактом Новомосковським міським відділом зібраний первинний матеріал, вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за статею 296 частиною 1 Кримінального кодексу України (хуліганство), яка тягне за собою покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Можливо, Вам буде цікаво

By