Святкове місто, вічно молоде

Великий вулик нагадував Новомосковськ у день свого народження – на головній площі міста ледве можна було протиснутися, щоб подивитися, з чим прийшли його привітати жителі та гості, що розкинули свої стенди-палатки на центральній площі.

Традиційно всіх прибулих зустрічали працівники служб та організацій міста, котрі, як завжди, наварили-напекли, гарно прикрасили свої палатки – заходьте, гості дорогі, пригощайтеся! Колоритна Солоха та залихватський козак із Управління газового господарства ледве встигали позувати бажаючим зробити з ними фото, бо їх мила українська хатина так і вабила яскравістю, гостинно накритим столом. Перехожі надовго зупинялися тут, щоб помилуватися, а маленький хлопчик, якого батьки фотографували з козаком, не хотів йти з рук від дядька з люлькою – так було зручно, затишно та цікаво.

Святкове місто, вічно молодеПостаралися здивувати присутніх і працівники Управління праці та соцзахисту населення, територіального центру, міської та стоматологічної поліклінік, ТОВ КомЕнерго-Новомосковськ. А біля палаток з кондитерськими виробами було не проштовхнутися – пиріжки та тістечка розлітались на «ура!».

Розкішним розмаїттям квіткових композицій порадували, як завжди, школи міста, а на одному із стендів можна було побачити зразкові квітники жителів масиву Животилівка. Люблять українці заквітчувати свої двори, і по праву пишаються красою, вирощеною своїми руками.

Як завжди, приїхали до міста цьогоріч майстри із західних областей України. Чудові вироби з глини, шкіри, дерева, вовни залюбки розглядали новомосковці. Теплі килимки, ліжники, капці та шкарпетки з задоволенням купували городяни. І ціни помірні, і по сезону якраз.

Викликали захват вироби з льону – скатерки, серветки – на радість кожній господині.

Підспівували та підтанцьовували новомосковці учасникам гурту «Заспів» з клубу ім. Кірова, с. Вільного. Запальні мотиви українських пісень не залишили нікого байдужим.

Тим часом біля будинку металургів грали, змінюючи один одного, духові оркестри. Кожен міг задовольнити у цей день свою цікавість, отримати насолоду від свята, яке продовжувалось два дні, і закінчилось, за традицією, святковим феєрверком.

Источник: Т. Харківських

Возможно Вам будет интересно

От