ЧЕРГОВИЙ ПРИЗОВ

Восени 2009 року в Новомосковсько-Магдалинівському об'єднаному військовому комісаріаті у м. Новомосковську буде проводитись черговий призов юнаків на військову службу. Як і завжди, юнакам пропонуватимуть обрати самим, в яких військах вони проходитимуть службу, але ми пропонуємо обрати службу у внутрішніх військах МВС України. Ми можемо цілком впевнено стверджувати, що рівень підготовки у внутрішніх військах дуже високий. Не дарма військовики саме внутрішньої служби виконують такі важливі завдання, як охорона важливих державних установ, особливо важливих стратегічних і промислових об'єктів, супроводження важливих вантажів тощо. Тож не дивно, що більшість солдатів, які пройшли службу в цих військах, згодом стає гідним поповненням правоохоронних органів.

Не буде новиною, якщо сказати, що для того, щоб людина у погонах була професійно та психологічно готова застосувати на практиці набуті навички, використати потенціал знань, від яких залежить результат служби і безпека громадян, саме у внутрішніх військах діє система підготовки, навчання та виховання особового складу.

Перший період служби – це підготовка, що триває близько трьох місяців. Протягом них неабиякого значення надається і фізіологічній складовій (режим харчування, сон, активність, робота). Другий етап – теоретична підготовка, яка надалі поєднується із практичною. Наприклад, солдат у складі нарядів, варт додається до штатного складу, а після відповідної підготовки він не тільки спостерігає за нелегкою роботою варти, а бере в ній безпосередню участь.

У внутрішніх військах кожен офіцер ставить перед собою завдання розвивати найкращі особисті якості військовиків, насамперед, – пошани до Батьківщини. В майбутньому колишні військовослужбовці внутрішніх військ становляться свідомими патріотами і, повернувшись у суспільство з казармених стін, показують себе гідними поваваги громадянами, відповідальними за свою сім'ю і країну.

Можливо, Вам буде цікаво

By