Вклонімося вам низько до землі…

Невільно спостерігаючи за жовтогарячим та багряно-червоним різнобарвям природи восени, чомусь до серця підкрадається смуток. Мабуть, з останнім вальсом кожного листка починаєш відчувати швидкоплинність часу, згадуючи про те, що поруч є люди, які заслужили нашу любов та повагу в осінню пору свого життя.

Тому на вечір відпочинку «Вклонімося вам низько до землі», що відбувся в Центральній дитячій бібліотеці, були запрошені почесні гості – бабусі й дідусі наших читачів, люблячі, терплячі, завжди готові допомогти. Вони – хранителі багатовікового людського досвіду, які втілюють у собі доброту та ласку, працелюбність, щедрість і відданість, перші наші вчителі й порадники.

Бібліотечне свято, присвячене старшому поколінню (ведуча – провідний бібліотекар Н. Кунах), пройшло у невимушеній теплій атмосфері, у дружньому колі великої бібліотечної родини, адже юні читачі разом зі своїми бабусями й дідусями залюбки брали участь у різноманітних дотепних літературних та музичних конкурсах і розвагах, згадуючи разом приємні моменти сімейного життя, цікаві епізоди з дитинства, улюблені казки, колискові.

Безперечно, у бабусь наших читачів турбот багато – просто не злічити, – але вони встигають і шити, і вишивати, і навіть майструвати іграшки. Наприклад, П. Албатова та Н. Костюк – новомосковські майстрині, які вже багато років передають цінний і багатий досвід молодшим поколінням. Всі присутні були приємно вражені красою представлених виробів на виставці поробок у читальному залі ЦДБ.

Задушевними піснями порадували гостей свята учні школи естетичного виховання Алла Земляна та Інеса Сербіна. Прикрасив захід танок у виконанні Аліси Овечко. Старше та молодше покоління мали змогу обмінятися думками щодо улюблених книжок дитинства та сучасної дитячої літератури біля книжкової виставки у читальному залі ЦДБ «Книжковий дивоград».

Тепла бесіда продовжилася за круглим столом з чашкою міцного чаю та смачними солодощами, що власноручно виготовили бабусі. Дякуємо всім вам за щирість ващих сердець, за любов та ласку, за недоспані ночі, за все, що можна вкласти в одне слово – турбота.

Спасибі вам, любі, за щире тепло,

За людяність вашу, за ваше добро,

За те, що зростили, за хліб на столі,

Спасибі, рідненькі, уклін до землі!

Возможно Вам будет интересно

От