Модна осінь від «Ніки»

Свято – це завжди приємно. А коли воно ще осяяне чарівними дитячими посмішками, тоді викликає лише позитивні емоції. Саме так можна охарактеризувати конкурс «Принц і Принцеса Осені 2009», організований модельним агентством «Ніка», який відбувся 22 листопада у залі ресторану «Самара».

30 конкурсантів у чотирьох вікових категоріях змагалися за право носити почесні титули. Майстерне дефіле дорослих учасниць та перші кроки на подіумі моделей з категорії «Baby», яскраві костюми за тематикою трьох виходів («осінь», спорт, бал), посмішки та по-дитячому відкриті погляди. Ніхто з присутніх не залишився байдужим до тієї чарівної атмосфери, яку створили конкурсанти.

Із кожним дефіле симпатії членів журі щодо фаворитів конкурсу змінювалися, тому прийняти остаточне рішення було надзвичайно важко. Адже виділити серед дітей когось особливого – робота не з легких. Як зазначила голова журі, замісник голови управління культури та мистецтва Дніпропетровської міської ради – Оксана Сафонова: «Дитяча краса не підлягає оцінюванню». Отже, переможців визначали особливо ретельно. Журі радилося більш як півгодини, і особа кожного конкурсанта викликала дискусії щодо присудження йому того чи іншого титулу. Учасники у цей час розважалися на імпровізованій дискотеці, проте ні на хвилинку не переставали хвилюватися, і навіть наймолодші моделі чекали на такі важливі для них результати.

Тож, коронованими особами цьогорічної осені та носіями почесних титулів Принців і Принцес стали: Лілія Клініна (3 роки), Олексій Гринько (5 років), Олександра Єнчева (7 років), Назар Рибак (8 років), Марія Водопьян (10 років) та Анжеліка Волченко (12 років).

Окрім основних титулів, конкурсанти отримали подарунки від журі. Серед них безкоштовні портфоліо, запис у студії звукозапису, участь у конкурсах «Міс та Містер «Ігроленд»» і «Міс та Містер «Oriflame».

Модна осінь від «Ніки»Особливу нагороду та титули «Королева осені 2009» і «Модна матуся» від голови журі отримала директор модельного агентства «Ніка» Вікторія Котелевська. Вона, в свою чергу, слова подяки виказала усім присутнім за підтримку маленьких моделей та тим, хто допоміг створити таке свято у розпал осінньої негоди: «Я дуже рада, що всупереч кризі та карантину ми все ж таки спромоглися провести обіцяний та довгоочікуваний конкурс. Для багатьох він став початком творчої модельної кар'єри, своєрідним плацдармом. Далі будуть вищі цілі і, звичайно, перемоги. Проведення подібних заходів вдвічі приємне, адже усі ми отримуємо задоволення від роботи. Особлива подяка батькам, які всупереч усім труднощам все ж таки подарували своїм дітям це свято».

Конкурс завершився, але агентство активно продовжує працювати у напрямку розвитку культурного рівня міста. Тож залишається лише чекати на майбутні заходи та на появу нових зірок, які Новомосковську ще подарує модельна агенція «Ніка».

Можливо, Вам буде цікаво

By