Нагорода знайшла визволителя

Усе більше віддаляються від нас події Великой Вітчизняної… Невблаганно рідішають ряди відважних захисників Вітчизни, на підході вже 65-річний ювілей Перемоги…

Кожен народ пишається своїми захисниками. Живі в глибокій зажурі схиляють голови перед пам’яттю тих, хто згорів у горнилі ненависної бойні. Стають на коліна перед тими, хто дивом вийшов з вогняного пекла живим, засуджуючи і зневажаючи паліїв війни.

З нагоди 65-ої річниці визволення Білорусі, очільник республіки О. Лукашенко нагородив ювілейною медаллю всіх, хто визволяв країну від загарбників. Долаючи сотні кілометрів доріг, переступивши 80-90-річний поріг життя, коли ресурс здоров’я уже майже вичерпано, не всі ветерани війни змогли отримати заслужену нагороду в урочистій обстановці.

За дорученням міської влади мені випало вручити медаль визволителю Білорусії, ветерану територіальної організації «Присамарська» Григорію Михайловичу Михайлову. Разом зі мною до оселі героя-визволителя завітали і активісти нашого міста. Фронтовику вручили медаль з посвідченням та лист-подяку від Президента Білорусії, скромний подарунок і, звичайно, квіти. Вдячному і схвильованому ветерану побажали здоров’я, довгих років життя під чистим небом України!

Можливо, Вам буде цікаво

By